beylikdüzü evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat ataköy evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat kadıköy evden eve nakliyat
  • انتشار: ۳۰ دلو ۱۳۹۷
  • ساعت: ۵:۰۳ ب.ظ
  • سرویس: اخبار گوناگون
  • کدخبر: 27626
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=27626

خطرناکترین نژادهای سگ در دنیا + عکس سگ های وحشی

این خیلی مفید است که درباره انواع نژاد ها و میزان خطرسازی آنها اطلاع کافی داشته باشیم تا به این ترتیب انتخاب بهتری در درباره سگ مورد نظرمان داشته باشیم و خودمان را از خطرات احتمالی ایمن کنیم.

عوامل مختلفی برای تعیین میزان خطرناک بودن سگ ها وجود دارد، و البته این مسئله از نظر بسیاری از محققان مردود است. پس شاید درست نباشد که بی رحمانه به یک سگ برچسب «خطرناک» بزنیم.با اینحال می دانیم برخی از سگ ها، در صورت حمله به افراد و حیوانات، پتانسیل بیشتری برای آسیب رساندن به آن ها دارند و بر این اساس ۲۵ نوع از خطرناک ترین سگ ها را انتخاب و معرفی می کنیم و معیار انتخاب، پتانسیل آن ها برای آسیب جدی رساندن و یا کشتن افراد و حیوانات است.

بخاطر داشته باشید اکثر سگ ها با تمایل به کسب رضایت صاحبانشان پرورش و رشد می یابند.

بنابراین اکثر حوادثی که سگ ها می آفرینند، ریشه در تربیت نادرست و سختگیری صاحبانشان دارد.

۲۵- Tosa Inu

توسا اینو یک سگ بزرگ است با ۶۰ تا ۹۰ کیلوگرم وزن و  ۶۰ تا ۸۰ سانتی متر قد. اصولا آن را به عنوان سگ جنگجو پرورش می دهند. این سگ خطرناک محسوب می شود و نگهداری آن (از نظر قانونی) در برخی کشورها ممنوع است.

۲۴-  American Bandogge

سگی بسیار قوی که نژاد آن ترکیبی از پیت بول تریر (Pit Bull Terrier) امریکایی و  بولدوگ (Mastiff) ناپلی است. اصولا این سگ ها برخلاف ظاهر عضلانی شان، برای جنگیدن تربیت نمی شوند. با این وجود برخی از آن ها را به عنوان سگ جنگی تربیت می کنند و به کار می گیرند.

۲۳- Cane Corso

کین کورسو نیز سگی عضلانی است که وزن آن حدود ۴۵ تا ۶۸ کیلوگرم است. این نژاد مشهور است به آخرین گونه از سگ شکاری «Mastiff» و از نسل «Canis Pugnax» که توسط رومی ها در جنگ ها استفاده می شد.

۲۲- Bull Terrier

این سگ با کله بزرگ و تخم مرغی شکلش شناسایی می شود. بول تریر، سگ هایی بشدت قوی هستند. آن ها لزوما وحشی نیستند اما نسبت به تحریک بسیار حساس اند و این خصیصه موجب می شود که (در برابر حیوانات کوچکتر) در رده سگ های خطرناک قرار گیرند.

۲۱- Rhodesian Ridgeback

این سگ اصالتا از جنوب آفریقا ست. و از مشخصه هایش توانایی محافظت از شکاری که صاحبش گرفته، در برابر شیرها است. این سگ شکاری نیمه اهلی، وفادار و باهوش است اما از غریبه ها خوشش نمی آید. لازم است با آنها به خوبی مدارا شود و خوب تربیت شوند. از آموزش های سختگیرانه خودداری شود و در عوض مهارتهای اجتماعی آن ها تقویت شود، زیرا می توانند بسیار حساس و متهاجم شده و اصطلاحا روی سگ شان بالا بیاید.

۲۰- Dogo Argentino

دوگو آرژانتینو، سگی بزرگ، سفید، ماهیچه ای است و در آرژانتین پرورش یافته است. این سگ اصولا به منظور شکارهای بزرگ، از جمله یوزپلنگ و گراز وحشی تربیت می شود. آرژانتینو با وجود آنکه بسیار قوی و عضلانی است، برای انسان ها کاملا بی خطر است. با این وجود، نگهداری آن ها در انگلستان غیر قانونی است.

۱۹- Boer Boel

بور بول یک سگ بولدوگ بزرگ و از نژاد آفریقای جنوبی است. این سگ برای حفاظت از خانه یا مزرعه تربیت می شود. بور بول ها در برابر حیوانات درنده، معمولا در خط اول دفاع قرار می گیرند و در رد یابی بسیار مهارت دارند. آن ها وفادرند و از خانواده شان با تمام وجود محافظت می کنند.

۱۸- Gull Dong

گل دونگ (که به بولداگ پاکستانی نیز مشهور است) نژادی مابین «Gull Dong» و «Bully Kutta» دارد. بسیار قوی و قدرتمند است. این سگ معمولا به طور خاص به عنوان سگ جنگی تربیت می شود، و به متهاجم بودن و غیر قابل کنترل بودن مشهور هستند.

۱۷- Basenji

بسنجی از نژاد سگ های شکاری است که از آفریقای مرکزی آمده، و در رده سگ های تیزبین قرار می گیرد. آنها بسیار تیز، کنجکاو و مهربان هستند. بسنجی ها زیاد با غریبه ها جور نمی شوند، و از لحاظ قابل تربیت بودن (در میان دیگر سگ ها)، در پایینترین رده ها قرار می گیرند.

۱۶- Saint Bernard

سنت برنارد سگی است بسیار بزرگ، که نخستین بار در کوه های آلپ ایتالیا و سوییس دیده شده است. این سگ اصولا به عنوان سگ امداد نجات تربیت می شود. این سگ ها معمولا عظیم الجثه هستند و در امداد نجات آلپ به کار گرفته می شوند. سنت برنارد (مثل بقیه سگ های بزرگ) آموزش می بیند که با غریبه ها و سگ های بزرگ دیگر ارتباط اجتماعی بهتری برقرار کند و لازم است تربیت آن ها از دوره نوزادی صورت گیرد تا از رفتار متهاجمانه آن ها جلوگیری شود.

۱۵-American Bulldog

بولداگ آمریکایی سگ سنگین وزن و عضلانی است. در حالت کلی رفتار دوستانه و مطلوبی دارند، اما گاهی با بالا رفتن اعتماد به نفس شان کله شقی هایی از خود نشان می دهند. اصوصا این نوع سگ، به عنوان سگ مزرعه پرورش می یابد که می تواند از دام نگهداری کند، با گراز بجنگد، حشرات را بکشد و از اموال صاحب خود نگهداری کند.

۱۴-Great Dane

این سگ، به «German Mastiff» و یا «DanU_ ;۲۱>eund» نیز معروف است، و معمولا سایز بسیاز بزرگی دارد. این سگ رکوردار بلندقد ترین سگ، (۱۱۲ سانتی متر) است. و برای شکار گراز وحشی و گوزن در آلمان تربیت می شود.

۱۳- Fila Brasileiro

این سگ، با نام «بولدوگ برزیلی» نیز شناخته می شود. قدرت ردیابی بسیار بالایی دارد. می تواند بسیار متهاجم و خشن شود. نگهداری این سگ نیز بخاطر سایز بزرگ و سرشت و پتانسیل تهاجمی او در بسیاری کشور ها ممنوع است.

۱۲-Perro de Presa Canario

این سگ بزرگ اصولا برای نگهداری دام پرورش می یابد. اسم این سگ اسپانیولی است و به «سگ قناری گیر» معروف است. لازم است در نوزادی مهارتهای اجتماعی و آموزش حرف شنوی بگیرد. این سگ، در برخی موقعیت ها می تواند نسبت به دیگر سگ ها، و یا با مضنون شدن به غریبه ها، بسیار متهاجم شود.

۱۱-Akita Inu

این سگ در مناطق کوهستانی ژاپن دیده می شود. و دو گونه آمریکایی و ژاپنی دارد. خصیصه اش: قوی، مستقل، نافذ، و مهربان با اعضای خانواده، و اما دشمنی با غریبه ها.

۱۰-Boxer

با اینکه ذاتا متهاجم نیست، بخاطر ۴۸ حادثه ناخوشایند که این سگ ها از سال ۱۹۸۲ تا ۲۰۱۲ آفریدند، در دسته ۲۵ سگ خطرناک قرار می گیرد. نژادش آلمانی است و از ۲۳ تا ۳۲ کیلو وزن دارد. بسیار با انرژی، سرزنده، و باهوش و کله شق است.

۹-Wolf Hybrid

همانطور که از نام آن مشخص است این سگ به سگ گرگی نیز معروف است (معمولا گرگ خاکستری). در نتیجه این سگ دو رگه، صفات ژنتیکی دارد که (نسبت به سگ ها و یا گرگ ها) چندان قابل پیش بینی نیست.

۸-Chow Chow

این سگ ها اگر چه بنظر می رسد مستقل و غیر صمیمی باشند، به صاحبانشان بسیار وفادارند. (مگر آن که متهاجم تربیت شوند). اصالتا چینی هستند، وزنی حدود ۲۳ تا ۳۲ کیلو دارند. می توانند بخوبی از صاحبان خود (در برابر غریبه ها) محافظت کنند. در رده سگ های ریسک پذیر قرار می گیرند. و بخاطر ۲۳۸ مورد تلفاتی که از سال ۱۹۷۹ تا ۱۹۹۸ به بار آورده اند نگهداری آن ها بدون مجوز امکانپذیر نیست. با وجود آنکه می توان آن ها را در خانه و آپارتمان نگهداری کرد، لازم است فعالیت های فیزیکی داشته و ورزش کنند تا حیوانات خانگی خطرناک تبدیل نشوند.

۷-Doberman Pinschers

مشخصه شان تیزی، وفاداری و هوشمندی است. این سگ ها بهترین سگ های نگهبان هستند. تنها زمانی حمله می کنند که خانواده یا اموالشان در معرض خطر باشد. نژادشان آلمانی است و وزنی حدود ۳۰ تا ۴۰ کیلو دارند. با اینکه به عنوان سگ نگهبان یا سگ پلیس نگهداری می شوند، در برابر غریبه ها و دیگر سگ ها، رفتاری پرخاشگرانه نیز از خود نشان می دهند. بخاطر وزن و قدرت قابل توجه، خصلت تهاجمی شان می تواند دردسر آفرین شود.

۶-Huskies

در مناطق شمالی برای کشیدن سورتمه مورد استفاده قرار می گیرند. و همچنین به عنوان سگ مسابقه و ماجراجو نیز قابلیت های بالایی دارند. بخاطر غریزه قوی شکار می توانند برای حیوانات کوچکتر خطرناک باشند. این سگ اگر کسل شود می تواند خانمان برانداز شده و مصیبت به بار بیاورد.

۵- Alaskan Malamutes

نژاد این سگ به سیبری بازمی گردد. به ورزش و تحرک روزانه احتیاج دارد تا بتواند شاد بماند. در غیرانصورت، کسل شده و نافرمان و یاغی می شود. این سگ بزرگ می تواند از ۳۲ کیلو تا ۴۵ کیلو وزن داشته باشد. می تواند برای حمل و نقل، همراه خوبی باشد و در برف و سورتمه کشی به کار گرفته شود. آن ها بسیار مستقل هستند، از زیر باران ماندن خوششان نمی آید، با حیوانات کوچکتر زیاد کنار نمی آیند، و به عنوان سگ نگهبان قابل اعتماد نیستند.

۴- Rottweiler

سگ هایی بسیار قوی که غریزه نگهبانی و اتحاد دارند (یعنی می توانند به صورت گله سگ همکاری کنند). ذاتا پتانسیل رفتارهای خطرناک دارند که ریشه در رفتار غیر مسولانه، غفلت،تربیت ظالمانه و غیر اجتماعی بار آمدن از سوی صاحبانشان است. در غیر اینصورت، قدرت این سگ چیزی فرای حد تصور و غیر قابل اغماض است.

۳- German Shepherd

این دسته سگ ها از نژاد آلمانی هستند و وزنی حدود ۳۲ تا ۴۵ کیلو دارند. به باهوشی، تیزی، اعتماد بنفس بالا، هوشیاری، و شجاعت معروف هستند، و معمولا به کار پلیس می آیند. اما باید به آن ها احتیاط کردن را آموزش داد، زیرا می توانند بیش از حد از خانواده و ملک خود دفاع کنند و اگر به درستی اجتماعی نشوند دردسرها می آفرینند.

۲- Pitbull

اصطلاح پیت بول، نژاد هایی از سگ از جمله «American Pit Bull Terrier»، «Staffordshire Bull Terrier» و «American Bulldog» را در بر می گیرد.

این دسته سگ ها برای حمله به گاو نر و گراز تربیت می شوند و نیز اکثریت آن ها برای جنگیدن با سگ، در بسیاری نقاط دنیا مورد استفاده قرار می گیرند. این سگ در امریکا به عنوان خطرناکترین سگ شناخته شده است.

۱- Caucasian Ovcharka

این سگ که به «Caucasian Shepherd» یا سگ قفقاز نیز معروف است. معمولا برای حفاظت از دام تربیت و به کار گرفته می شود. اعتماد به نفس بالایی دارد، پرخاشجو، مقتدر و شجاع است و قدرت دفاع بسیار بالایی دارد. اما اگر بدرستی تربیت و اجتماعی نشود کاملا غیر قابل کنترل و خطر آفرین می شود.

۱۰نژاد سگهای خطرناک درجهان

این خیلی مفید است که درباره انواع نژاد ها و میزان خطرسازی آنها اطلاع کافی داشته باشیم تا به این ترتیب انتخاب بهتری در درباره سگ مورد نظرمان داشته باشیم و خودمان را از خطرات احتمالی ایمن کنیم.

گاهی اوقات خطرسازی در سگها از شخصیت بد آنها سرچشمه نمیگیرد اما موضوع قابل توجه این است که صاحبان سگ ها از ایجاد ارتباط صحیح با حیوان ناتوان هستند و باعث بروز خطرات جبران ناپذیری میشوند.

حتی اگر باور این موضوع سخت باشد که تنها نژاد یک سگ میتواند خطرناک باشد اما ما هرگز نمیتوانیم حدس بزنیم دارنده سگ چه فکری از نگهداشتن او در ذهن خود دارد.

چکیده ای ازمطالعاتی که در باره خطرناکترین نژادها در میان سگ ها انجام شده را در پایین برای شما شرح می دهم.

این تحقیقات توسط انجمن دامپزشکان آمریکایی ” American Veterinary Medical Association” و CDC و Humane Society of the United States صورت گرفته است.

این توضیحات از شماره ده به شماره یک به صورت معکوس داده میشود.

۱۰٫ Dalmatian
Origin: Balkans, India, Middle Ages
Weight: 40-70 lbs

 

دالمیشن ها سگهایی فعال و پر انرژی هستند.علاقه زیادی به گردش در بیرون از خانه دارند.آنها بسیار بازیگوش هستند و عاشق دویدن هستند.
هنوز اطلاعات کامل و موثقی از مبدا این نژاد موجود نیست..
این نژاد اولین نژاد خالدار موجود در اروپا و آسیا و آفریقا است..
این نژاد به عنوان سگهای جنگجو و شکارچی سگ گله خودنمایی کرده است و در نهایت به عنوان سمبل سگ آتشنشان انگلیسی نشان داده شده است..

۹٫ Boxer
Origin: Germany, 1850-
Hies
Weight: 50-70 lbseight: 20-25 inches

بر خلاف اسمشان این نژاد به صورت طبیعی اصلا سگهای مهاجمی نیستند، ولی دارای دو فک بسیار قوی هستند که ممکن یک گاز آنها هرشکاری را از پا در آورد.
آنها زرنگ و باهوش پر انرژی و بازیگوش هستند.
این نژاد به سگهای سرسخت شهرت دارند که همین امر نژاد آنها را در گرفتن آموزش سخت و مشکل میکند.
آنها به سادگی آموزش پذیر نیستند که با تقویت مثبت تنکنیک ها باکسر ها اغلب نتیجه خوبی در آموزش گرفتن میدهند..

۸٫ Presa Canario
Origin: Canary Islands, Africa
Weight: 100-125 lbs
Height: 25-26 inches

نژاد Presa Canario از جزایر قناری ریشه گرفته است.مکانی که در قدیم سگها را برای شکار و جنگ آموزش میدادند.
در قرن ۱۸ بود که تاجران انگلیسی به همراه سگهای کاری و جنگنده خود قدم به جزایر قناری گذاشتند.برجسته ترین نژادهایی که همراه داشتند از جمله ماستیف انگلیسی و بولداگ بود.
امروزه بر عکس گذشته نژادها را برای نگهبانی و همراهی و کمک به ناتوان ها و راندن گله پرورش میدهند.
سگهایی از این نژاد میتوانند با خانواده شان ملایم و نجیب باشند .
انعکاسی فوق العاده از خود به صاحبانشان نشان دهند و میتوانند رفتاری مشکوک و عجیب از خود نشان دهند.
این نژاد از جمله نژاد سگهای نگهبان قابلیت کنترل توسط انسان را دارند. .
دارای قدرتی فوق العاده و به صورت مشخص و شفاف نترس هستند.

۷٫ Chow Chow
Origin: China, antiquity
Weight: 40-65 lbs
Height: 18-22 inches

نژاد chow chow سگی با خصوصیت شخصیتی مستقل هست و اغلب بر روی نیاز های خود تمرکز میکند.
سگهای chow chow به فعالیت فیزیکی پایدار و دائمی و ارتباط با دیگران نیاز دارند..حتی اگر لحظه هایی اینطور نشان دهند که مایل به مزاحمت دیگران نیستند.
chow chow برای شکار و کمک به چوپان ها پرورش داده می شوند. به خاطر زیایی آنها در آمریکا علاقمندان زیادی دارند و بهای هریک آز آنها نزدیک به ۳۰۰۰ دلار است..

۶٫ Doberman Pinscher
Origin: Germany, XIX century
Weight: 65-90 lbs
Height: 26-28 inches

منشاء این نژاد ناحیه آپولدا (Apolda) واقع در آلمان بوده و در سال ۱۹۰۰ بطور رسمی شناسایی شد. این نژاد فوق‌العاده فداکار و بی‌نهایت حامی و مراقب صاحبش می‌باشد. وی دارای جثه متوسطی بوده و بلندی آن تقریبآ ۶۵ تا ۷۵، سانتیمتر در نرها و ۶۰ تا ۶۵ سانتیمتر در ماده‌ها است. دوبرمن دارای بدنی توپر و دندانها و فک خیلی قوی می‌باشد. از مشخصات ظاهری حیوان می‌توان به چشمهای بادامی، گونه‌های پهن و عضلانی، ، کتف‌های برجسته و پهن و عضلانی بودن سینه و کمر اشاره کرد. سگهای این نژاد بسیار پرانرژی، دقیق، شجاع، نترس و اشرافی می‌باشند نژاد دابرمن بسیار خطرناک بوده و تنها سگی است که با ایما و اشاره چشم و ابرو، مقاصد صاحبش را درک می‌کند. این نژاد در پاسبانی و محافظت بی‌نظیر است بطوریکه او را «ژاندارم» می‌نامند. وی به بیگانه‌ها با بدبینی خاصی می‌نگرد و موقعی خطرناک می‌شود که دشمن قصد ایستادگی و مقاومت در برابر او داشته باشد، در این موقع به نواحی بالای بدن (سر و گردن) حمله می‌کند که در این حالت تنها راه خلاصی دشمن از دست حیوان شلیک گلوله به وی می‌باشد، چرا که بکار بردن چوب، عصا، چاقو و… در برابر آن بیهوده خواهد بود و حیوان تا آخرین لحظه‌ای که جان در بدن دارد به دشمن حمله کرده و هرگز تسلیم نخواهد شد. دوبرمن نسبت به تنبیه‌های بی‌موقع صاحب خود حساس بو ده و هرگز آن را از یاد نخواهد برد و در نهایت تلافی خواهد کرد. بنابراین اگر این نژاد را بعنوان سگ نگهبان برگزیده‌اید، هرگز با خشونت بی‌مورد با آن رفتار نکنید. این سگ در حال حاضر در اغلب فروشگاههای بزرگ دنیا، به منظور نگهبانی شبانه مورد استفاده قرار گرفته و در پایگاههای نظامی نیز از آن برای امر محافظت استفاده می‌شود. این حیوان طالب جست و خیز و دوندگی است و اغلب تمایل دارد که این کار را باصاحبش انجام دهد .

۵٫ Alaskan Malamute
Origin: North America, ancient times
Weight: 80-110 lbs
Height: 23-28 inches

مالاموت یک سگ خوش اخلاق با رفتاری دوستانه است.اما این توصیف مربوط به زمانی است که اخلاق دمدمی خودمختار این سگ بروز نکرده باشد.
بهترین پیشنهاد برای شما این است که این سگ را در مزرعه و به دور از شهر نگهداری کنید.بعضی اوقات تحرک خشن و پر انرژی این نژاد آنها را نیازمند بازی و حرکت های بی وقفه میکند.
اگر احساس بی حوصلگی کنند میتوانند ویرانگر شوند.و این تنها دلیلی این است که این نژاد نیاز دارد تا تمرینات سختی داشته باشد که احساس شادمانی کند..
این یک نژاد کاری است که لازم دارد در آب و هوای سرد زندگی کند.پس اگر شما در شمالی ترین بخش کره زمین زندگی نمیکنید مطمئن باشید که میتوانید برای مالاموت خود یک زمین بازی متناسب با روحیه اش فراهم کنید تا او بتواند فعالیت های فیزیکی سنگین خود را داشته باشد..

۴٫ Husky
Origin: Siberia, ancient times
Weight: 35-55 lbs
Height: 20-24 inches

موضوع آموزش سگ هاسکی موضوعی پیچیده است. این نژاد به هیچ عنوان به کسانی که به دنبال داشتن یک سگ هستند پیشنهاد نمیشود.
ایتدا از این سگ برای جابجایی استفاده میشده است.او برای اینکار بسیار مناسب است.از آب و هوای سرد نمیترسد
این سگها خیلی پر تحرک و دوست داشتنی هستند.
این سگها عاشق این هستند که با هم نژاد های خود در شبهای تاریک زیر نور ماه زوزه سر دهند.
بین سالهای ۱۹۷۷ الی ۱۹۷۹ و بر اساس مطالعات بسیار بین ۲۰۰۰ نفری که مورد حمله و گاز گزفتی در کشور آمریکا قرار گرفته بودند ۵۰ نفر آنها که آمار آن در کل به ۶% از این افراد میرسد کشته شدند و همه آنها توسط نژاد سگ هاسکی مورد حمله قرار گرفته بودند.

۳٫ German Shepherd
Origin: Germany, XIX century
Weight: 70-85 lbs
Height: 22-26 inches

این نژاد از سال ۱۹۱۴ از آلمان به بسیاری از کشورها انتقال یافته و در سالهای اخیر در کشورمان نیز به آن بعنوان یک سگ نگهبان بسیار باهوش توجه زیادی شده است. این نژاد بسیار چالاک و دارای عضلات و استخوان‌بندی قوی می‌باشد. طول بدن ژرمن شپرد از ارتفاع آن بیشتر است. اعضای تناسلی، کاملا واضح و قابل رویت است. گوشها در قاعده پهن بوده و در انتها به زاویه تندی ختم شده و به سمت جلو باز می‌شوند . این نژاد چشمهای بادامی شکل دار د. دم دارای مو بسیار پرپشتی است. سگهای نر دارای ارتفاع ۶۰ تا ۶۵ سانتیمتر و ماده‌ها بین ۵۵ تا ۶۰ سانتیمتر هستند .
در مورد رفتار سگ باید گفت، وی اساسآ حیوان باهوشی بوده و استعداد بارزی در آموختن رفتارها و فعالیتهای اجتماعی دارد . ژرمن شپرد کنترل کامل بر روی اعصاب خود دارد، بسیار باوقار، اشرافی، منطفی و مهربان است. وی با حیوانات دیگر میانه خوبی داشته و با کودکان نیز مهربان و خوش برخورد است. این سگ به علت داشتن شامه بسیار قوی، عملکرد بالایی را بعنوان نیروی پلیس ایفا می‌کند و بدلیل هوش سرشار و داشتن رابطه عمیق و عاطفی با صاحب خود و بالاخره ظرفیت بالای زندگی اجتماعی، یکی از بهترین سگها در راهنمایی و هدایت افراد نابینا می‌باشد. دوستی ژرمن شپرد با انسان مادام‌العمر است
ژرمن شپرد ها سگهایی بسیار زیبا هستند که به دلیل خلق و خویی مطیع و حرف شنو و آرام آنها را از بقیه نژاد ها متمایز میکند.
اگر چه این نژاد نیازمند ثابت قدم فعالیت های پر جنب و جوش است اما به نظر میرسد که آنها ترجیح میدهند که در پیاده روی های طولانی و بازی های پر تحرک با شما شریک شوند.
این نژاد اصلاتا همانطوری که از اسمش نیز پیدا است برای چراندن گوسفندان پرورش داده میشده است.
آنها محافظان فوق العاده خوبی برای منازل هستند و همینطور جهت شرکت در برنامه های افراد ناتوان و معلول همراه هان بسیار خوبی محسوب میشوند.
این نژاد در صدر استفاده جهت فعالیت های حرفه ایی همانند فعالیت های بخش K-9 پلیس قرار دارند.
ژرمن شپرد ها سگهایی نترس با اعتماد به نفس بالایی شناخته شده اند..

 

.۲- Rottweiler
Origin: Germany, 1820-ies
Weight: 85-110 lbs
Height: 23-27 inches

 

روتوایلر ها سگهایی قدرتمند با آرواره هایی قوی هستند که عمدتا جهت محافظت هستند.
این نژاد صرفا جهت اهداف خاصی پرورش داده شده است.
اغلب این نژاد افراد غریبه و سگه های دیگر را دوست ندارند.
آنها اصلا” سگ نگهبان آفریده شده اند که صاحبان این نژاد باید همیشه این نکته را به خاطر نگه دارند.
نقطه ضعف این سگ   هنگام نبرد دم آن است که اکثر صاحبان این سگ ها وقتی که این سگ کوچک است مبادرت به قطع دم آن می کنند.

۱٫ Pit Bull
Origin: US, XIX century
Weight: 55-65 lbs
Height: 18-22 inches

نژاد پیت بول تنها نژادی است که فقط جهت جنگ سگها پرورش داده شده است و متاسفانه در نهایت غم باید گفت امروزه نیز همچنان این سگ برای جنگهایی که بین سگها به وجود می آید همچنان مورد استفاده است.
یک پیت بول سگی نترس است که به راحتی میتوان بر هر اتفاق مخالفی این خصلت پیت بول را کاملا مشاهده کرد.
پیت بول آرواره هایش را بر روی هدفش قفل میکند تا وقتی که مطمئن شود سوژه مرده است.
خصوصیت بارز این نژاد ضربه های چکشی است که به انسان وارد میکند تا نهایتا باعث مرگ انسان شود
این نژاد از سال ۱۹۱۴ از آلمان به بسیاری از کشورها انتقال یافته و در سالهای اخیر در کشورمان نیز به آن بعنوان یک سگ نگهبان بسیار باهوش توجه زیادی شده است. این نژاد بسیار چالاک و دارای عضلات و استخوان‌بندی قوی می‌باشد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Mobile Porn Videos Xvideos Porn Deutsche Pornos Video Sex Tube Sex Free Porn Movies Xxx Porn Videos Xnxx Videos Deutsche Porno Tv Xxx Deutsche Tube
Www Com Seksi Sie hat einen Schwanz Skinny Teen Trap Sissy pornos fette frauen Videos Hervorragender Dreier der für uns fickt frau mit 3 brustn