• انتشار: ۱۰ جدی ۱۳۹۶
  • ساعت: ۱۱:۴۶ ق.ظ
  • سرویس: اجتماع
  • کدخبر: 10912
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=10912

خدمات پستی در افغانستان عصری می گردد

توافقنامه همکاری میان وزارت مخابرات و اداره مستقل انکشاف زون پایتخت به هدف عصری سازی خدمات پستی در افغانستان به امضاء رسید.

توافقنامه همکاری میان وزارت مخابرات و اداره مستقل انکشاف زون پایتخت به هدف عصری سازی خدمات پستی در افغانستان به امضاء رسید.

شهزاد گل آریوبی، وزیر مخابرات وتکنالوژی معلوماتی گفت که این وزارت مصمم است تا خدمات پستی به سطح ملی وبین المللی و با استفاده از تسهیلات مدرن توسعه یابد.

وی افزود: خدمات پستی در حال حاضر از طریق ۴۶۳ پسته خانه به گونه ابتدایی در مرکز و ولایات کشور عرضه می گردد، اما با امضای توافقنامه همکاری میان وزارت مخابرات و اداره مستقل زون پایتخت، این خدمات به گونه معیاری ومدرن انجام خواهد شد.

فرهاد جلالزی، سرپرست اداره مستقل انکشاف زون پایتخت هم گفت که تدوین طرح جامع با نظرداشت طرح های موجود افغان پست، تهیه ماستر پلان اعمار پسته خانه ها و پلان های کوتاه مدت، میان مدت ودراز مدت به منظور چگونگی ساخت پسته خانه های معیاری، از اهداف اصلی این اداره است.

پسته خانه های معیاری در کنار عرضه خدمات پستی وخدمات بانکی به مشتریان، دارای کافی شاپ، ساحه سرسبز، کتابخانه وانترنت خواهد بود تا مشتریان افزون بر استفاده از خدمات پستی از این تسهیلات نیز مستفید شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *