• انتشار: ۲۵ دلو ۱۳۹۷
  • ساعت: ۱:۳۲ ب.ظ
  • سرویس: اخبار گوناگون
  • کدخبر: 27435
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=27435

ترامپ بابت هر سلفی ۱۵ هزار دالر میگیرد

دونالد ترامپ در بدل هر عکس با هوادارانش، پانزده هزار دالر می‌گیرد. دونالد ترامپ که برای جلب پشتیبانی از طرحش برای ساخت دیوار ۵.۷ میلیارد دالری در مرز مکزیکو با امریکا به ایالت تگزاس رفته، قرار است برای گردآوری هزینه‌ی کارزارهای انتخاباتی‌اش نیز برنامه‌یی راه‌اندازی کند.

دونالد ترامپ در بدل هر عکس با هوادارانش، ۱۵ هزار دالر می‌گیرد. دونالد ترامپ که برای جلب پشتیبانی از طرحش برای ساخت دیوار ۵.۷ میلیارد دالری در مرز مکزیکو با امریکا به ایالت تگزاس رفته، قرار است برای گردآوری هزینه‌ی کارزارهای انتخاباتی‌اش نیز برنامه‌یی راه‌اندازی کند.

در این برنامه، ترامپبا هوادارانش عکس خواهد گرفت؛ اما این عکس‌ها رایگان نخواهند بود.

هزینه‌ی هر عکس در این کارزار گردآوری بودجه برای کمپاین انتخابات ریاست جمهوری امریکا در سال ۲۰۲۰، پانزده هزار دالر تعیین شده‌است.

گرچند هزینه‌ی تعیین‌شده برای هر عکس با دونالد ترامپ گران‌ به نظر می‌رسد اما در امریکا بی‌پیشینه نیست. دونالد ترامپ پیش از این در سپتامبر سال گذشته، برای حضور در یک میزگرد در واشنگتن دی. سی. صدهزار دالر گرفته بود و در کنار آن برای هر عکس با یک زوج، هفتاد هزار دالر هزینه تعیین کرده‌بود. در کنار آن، هزینه‌ی غذای شب هر زوج، ۳۵ هزار دالر تعیین شده‌ بود.

از سویی، هیلاری کلینتون، رقیب ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری۲۰۱۶ نیز برای تهیه‌ی بودجه‌ی کارزار انتخاباتی‌اش از هر شرکت‌کننده در مراسم گردآوری بودجه‌ی انتخاباتی، دست‌کم صدهزار دالر گرفته بود.

شرکت در مراسم گردآوری هزینه‌ی کارزار انتخاباتی باراک اوباما در سال ۲۰۱۲ نیز برای هر اشتراک‌کننده دست‌کم ۳۵۸۰۰ دالر هزینه برجا گذاشته بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *