• انتشار: ۱۸ حمل ۱۳۹۷
  • ساعت: ۳:۳۱ ب.ظ
  • سرویس: امنیتی
  • کدخبر: 15557
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=15557

۸ تروریست در نتیجه عملیات هوایی در ولسوالی جرم بدخشان کشته شدند

۲۹ ترویست در نتیجه عملیات های تعرضی، عملیات های قطعات کوماندو و عملیات های هوایی نیروهای دفاعی و امنیتی کشور در ۲۴ گذشته کشته شدند.

۲۹ ترویست در نتیجه عملیات های تعرضی، عملیات های قطعات کوماندو و عملیات های هوایی نیروهای دفاعی و امنیتی کشور در ۲۴ گذشته کشته شدند.

محمد رادمنش، معاون سخنگوی وزارت دفاع ملی که روز شنبه هجدهم حمل سال روان در یک کنفرانس خبری در مرکز اطلاعات ورسانه های حکومت سخن می زد، افزود که از این میان ۸ تروریست در ساحات آب راغک و فرغامیر ولسوالی جرم بدخشان، ۶ تروریست در ولسوالی چوره ارزگان، ۶ تروریست در ساحات مرپاتا وپاچگی ولسوالی قره باغ غزنی، ۵ تروریست در ولسوالی چشت هرات و ۴ داعشی در ولسوالی اچین ننگرهار کشته شدند.

افزون برکشته شدن ۲۹ تروریست، ۴ تروریست دیگر در این عملیات ها زخمی شده اند.

در همین حال تیم های انجنیری اردوی ملی ۲۰ حلقه ماین را که از سوی تروریستان درشماری از مناطق جاسازی شده بود، کشف و خنثی کرده اند.

به گفته رادمنش، هم اکنون ۱۰ عملیات تعرضی از سوی نیروهای دفاعی وامنیتی کشور در ۸ ولایت جریان دارد، قطعات کوماندو ۶۶ عملیات هجومی را در یکشبانه روز گذشته در شماری از ولایت ها راه اندازی کرده اند و۱۳ ضربه هوایی به هدف ازبین بردن مخفیگاه های تروریستان، انجام شده است.

این را هم بخوانید:  دیدار «بن سلمان» با طالبان لغو شد

معاون سخنگوی وزارت دفاع ملی، عملیات ها در ولایت های ننگرهار، غزنی، خوست، ارزگان، فراه، بادغیس، فاریاب و هلمند را پردست آورد دانست و گفت که این عملیات ها با موفقیت جریان دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *