• انتشار: ۲۶ ثور ۱۳۹۷
  • ساعت: ۳:۵۴ ب.ظ
  • سرویس: امنیتی
  • کدخبر: 17539
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=17539

۳۹۵ تروریست در نقاط مختلف کشور کشته شدند

در نتیجه عملیات های تعرضی، عملیات های کوماندو و ضربات هوایی نیروهای دفاعی و امنیتی کشور در ۲۴ ساعت گذشته، ۳۹۵ تروریست کشته و صد ها تن دیگر زخمی شدند.

در نتیجه عملیات های تعرضی، عملیات های کوماندو و ضربات هوایی نیروهای دفاعی و امنیتی کشور در ۲۴ ساعت گذشته، ۳۹۵ تروریست کشته و صد ها تن دیگر زخمی شدند.

ازاین میان- ۳۰۵ تروریست در نتیجه عملیات ها در ولسوالی های ولایت فراه- ۴۷ تروریست در ولسوالی های بتی کوت وخوگیانی ننگرهار- ۱۴ تروریست در ولسوالی ارغنداب زابل- ۱۰ تروریست در ولسوالی های آب بند، اندر ومرکز ولایت غزنی- ۸ تروریست در ولسوالی روی دو آب سمنگان- ۷ تروریست در ولسوالی گرشک هلمند- ۳ تروریست در ولسوالی سید آباد میدان وردک و یک تروریست در مرکز ولایت لوگر کشته شدند.

محمد رادمنش، معاون سخنگوی وزارت دفاع ملی که در یک نشست خبری سخن می زد، افزود: هم اکنون ۱۴ عملیات تعرضی در ۱۰ ولایت کشور جریان دارد، قطعات کوماندو ۶۴ عملیات تعرضی را در یکشبانه روز گذشته در شماری از ولایت ها راه اندازی کرده اند و۲۰ ضربه هوایی نیز به هدف سرکوب تروریستان واز بین بردن مخفیگاه های آنان، اجرا شده است.

این را هم بخوانید:  طالبان: ما هرگز با حکومت افغانستان مذاکره نمی کنیم/ دولت کابل باید از کارهای خود توبه کند

تیم های انجنیری اردوی ملی در یکشبانه روز گذشته ۶۰ حلقه ماین را که از سوی ترویستان درشماری از مناطق جاسازی شده بود، کشف وخنثی کردند.

رادمنش عملیات ها در ولایت های ننگرهار، کنر، غزنی، کندهار، زابل، بلخ، بدخشان، فاریاب، بغلان وهلمند را پردست آورد دانست وگفت که این عملیات با موفقیت جریان دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *