• انتشار: ۱۰ حمل ۱۳۹۶
  • ساعت: ۱:۰۰ ب.ظ
  • سرویس: x تیتر دو
  • کدخبر: 1638
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=1638
برچی نیوز:

گذشته ره صلوات آینده ره احتیاط

در کشور ما شتر را با بارش یکجا می دزدند . انسانها یک شبه صاحب کاخهای مرمرین می شوند. در کشور ما برای کنترل فساد عزمی وجود ندارد . کشور ما در دست مافیا های ثروت و قدرت است.

در اینکه تعداد قابل توجهی از نمایندگان به اصلاح مردم در پارلمان به رای و اعتماد مردم همواره خیانت کرده اند هیچ جای شکی نیست. اما نکته اینجاست که در کشوری که بر همه شهروندانش معلوم و آشکار است که خلا ها و مشکلات مثل روز روشن است تکرار در انتخاب چرا؟

در کشور ما شتر را با بارش یکجا می دزدند . انسانها یک شبه صاحب کاخهای مرمرین می شوند. در کشور ما برای کنترل فساد عزمی وجود ندارد . کشور ما در دست مافیا های ثروت و قدرت است. بر خیانت ها به خاطر ملاحظات مختلف سرپوش گذاشته می شود. هیچ سیستم نظارتی بر در آمد ها وجود ندارد . در کشور ما تفاوت عایدات شهروندان از زمین تا آسمان است. اینها را همه می دانند . گفتن اینها هم ظاهرا تکراری است. تکرار مکررات هم سودی ندارد. اما با آن هم یک سود دارد و آن هم پند گرفتن از اشتباهات است.

تاریخ تکرار می شود اگر ما مردم در انتخاب مان و انتخاب هایمان در زندگی تجدید نظر نکنیم . وابسته می مانیم ،بد بخت می مانیم اگر در آینده در تصمیم گیری های سر نوشت سازمان احتیاط نکنیم و شایستگی ملاکمان نباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *