• انتشار: ۲۱ حوت ۱۳۹۶
  • ساعت: ۱۱:۵۳ ق.ظ
  • سرویس: بین الملل
  • کدخبر: 13990
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=13990

کوریای شمالی: تسلیم تحریم ها نمی شویم

کوریای شمالی همچنان به روند رویارویی و مقابله جویی با امریکا به رغم موافقت برای دیدار سران دو کشور ادامه می دهد و گفته است تسلیم تحریم ها نخواهد شد.

کوریای شمالی همچنان به روند رویارویی و مقابله جویی با امریکا به رغم موافقت برای دیدار سران دو کشور ادامه می دهد و گفته است تسلیم تحریم ها نخواهد شد.

روزنامه ‘رودونگ سینمون’ مهمترین ارگان حزبی و دولتی کوریای شمالی تصریح کرد امریکا باید بداند با زور، فشار و تحریم نمی تواند پیونگ یانگ را از پا درآورد و این کشور در مقابل واشنگتن زانو نخواهد زد.

این روزنامه آورده است این کشور هرگز تسلیم فشارهای نظامی، اقتصادی و محاصره تجاری امریکا نخواهد شد.

نشریه می افزاید امریکا نمی تواند مجری خوب و شر برای کوریای شمالی باشد این کشور خودش مسیر عدالت و درستی را انتخاب می کند و در این زمینه از واشنگتن فرمانبری نمی کند.

کوریای شمالی تاکید کرده است اقدامات امریکا از جمله تحریم های اقتصادی این کشور خلاف مقررات و نرم های بین المللی است و حق حاکمیت کوریای شمالی را نقض کرده است.

روزنامه بار دیگر تحریم های امریکا را محکوم و خاطر نشان کرده است این کارها بسیار خطرناک است و نتیجه فشار، تحریم، محاصره اقتصادی و نظامی می تواند شروع یک جنگ باشد.

رسانه های کوریای شمالی تاکنون حاضر به انتشار مطلب و خبری در باره ارسال نامه ‘کیم جونگ اون’ رهبر کوریای شمالی برای دونالد ترامپ رییس جمهور امریکا نشده اند.

این روزنامه نوشته است که دیپلمات های کوریای شمالی در شرایطی که تنش هایی میان طرفین وجود دارد در تلاش هستند تا در هر شرایطی از عظمت رهبری کوریای شمالی دفاع کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *