• انتشار: ۴ سنبله ۱۳۹۷
  • ساعت: ۲:۲۴ ب.ظ
  • سرویس: امنیتی
  • کدخبر: 20112
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=20112

کشف و ضبط بیش از ۱۲۰ کیلوگرام مواد مخدر در شهر کابل

معین مبارزه با مواد مخدر وزارت امور داخله می گوید که در جریان عملیات نیروهای پولیس طی یک ماه اخیر، بیش از ۱۲۰ کیلوگرام مواد مخدر کشف و ضبط شده است.

معین مبارزه با مواد مخدر وزارت امور داخله می گوید که در جریان عملیات نیروهای پولیس طی یک ماه اخیر، بیش از ۱۲۰ کیلوگرام مواد مخدر کشف و ضبط شده است.

عبدالخلیل بختیار معین مبارزه با مواد مخدر وزارت امور داخله امروز در یک نشست خبری در کابل گفت: «در جریان یک ماه اخیر، پولیس مبارزه با مواد مخدر، دو عملیات ویژه را به هدف بازداشت قاچاقبران راه اندازی کردند که در نتیجه مقدار ۹۶ کیلوگرام هیروئین و ۲۵ کیلوگرام تریاک به دست پولیس افتاده است».

وی تصریح کرد که در این عملیات ها، دو تن از قاچاقبران مواد مخدر نیز بازداشت شده اند.

آقای بختیار همکاری مردم با پولیس را در امر مبارزه با مواد مخدر ارزشمند عنوان کرد و گفت که به همین جهت، اخیراً اداره مبارزه با مواد مخدر نشست هایی را با متنفذین و وکلای گذر نواحی مختلف شهر کابل راه اندازی کرده است.

نیروهای مبارزه با مواد مخدر ولایت هرات نیز، سه تن را در پیوند به انتقال ۱۷۷ کپسول هیروئین به هندوستان، از میدان هوایی این ولایت بازداشت کردند.

دو تن از این افراد باشنده ولایت فراه هستند و با بلعیدن ۱۷۷ کپسول هیروئین قصد داشتند تا مواد یاد شده را به هندوستان انتقال دهند.

نیروهای مبارزه با مواد مخدر ولایت هرات مالک این محموله را همراه با یک عراده موتر نوع تیزرفتار از داخل پارکینگ میدان هوایی این ولایت بازداشت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *