• انتشار: ۲ میزان ۱۳۹۷
  • ساعت: ۱۲:۱۴ ب.ظ
  • سرویس: امنیتی
  • کدخبر: 21029
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=21029

پیوستن ۵ طالب به پروسۀ صلح در ولایت قندوز

«انعام الدین رحمانی» سخنگوی فرمانده پولیس قندوز می گوید: روزگذشته ۵ تن از اعضای گروه مخالفین مسلح که قبلاً با حملات های تهاجمی شان در مقابل نیروهای امنیتی افغان می جنگیدند، همراه با سلاح و تجهیزات شان به قوماندانی امنیه ولایت آمده، به پروسه صلح پیوستند.

به گزارش برچی نیوز،  «انعام الدین رحمانی» سخنگوی فرمانده پولیس قندوز می گوید: بعد از ظهر روزگذشته (یکشنبه) ۵ تن از اعضای گروه مخالفین مسلح که قبلاً با حملات های تهاجمی شان در مقابل نیروهای امنیتی افغان می جنگیدند، همراه با سلاح و تجهیزات شان به قوماندانی امنیه ولایت آمده، به پروسه صلح پیوستند.

به نقل از خبرگزاری صنا؛ آقای رحمانی از گروه طالبان مسلح خواسته که از این جنگ و برادرکشی دست بکشند و در کنار نیروهای دلیر و برحق کشور ایستادگی نموده و درمقابل تروریستان و هراس افگنان که غلامان حلقه به گوش کشورهای بیگانه هستند برزمند.

وی افزود: کسانی که از گروه مخالفین مسلح جدا شده و به صدای صلح خواهانه و با شهامت نیروهای قهرمان امنیتی و مردم غیور و مجاهد پرور این کشور لبیک بگویند بدون شک مورد توجه و حمایت بی دریغانه دولت قرار گرفته و هر آن امکانات مادی و معنوی که در اختیارشان است از آن مستفید خواهند شد، درغیرآن کسانیکه درمقابل حکومت و دولت گزینه مقابله را انتخاب می کنند، نیروهای شجاع و دلیر امنیتی آمادگی دفع و طرد آنها را دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *