• انتشار: ۲۶ جدی ۱۳۹۵
  • ساعت: ۱:۰۰ ق.ظ
  • سرویس: توره های فیس بوکی
  • کدخبر: 350
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=350

واکنش منفعلانه ریاست جمهوری دربرابر اظهارات گستاخانه و توهین آمیز عبدالحکیم مجاهد مشاور شورای عالی صلح!

  ریاست جمهوری: به کسی اجازده داده نمی‌شود که قاتلان هموطنان را فرشته‌گان صلح بخواند. *یاد داشت: کسی نیست که از رئیس جمهور سوال کند عبدالحکیم مجاهد این گستاخی را داشت که با تمجید از طالبان و نکوهش مقاومت، دربرابر مردم و تاریخ افغانستان و اقتدار حکومت چنین توهینی را بدون اجازه شما مرتکب گردد! […]

 

ریاست جمهوری: به کسی اجازده داده نمی‌شود که قاتلان هموطنان را فرشته‌گان صلح بخواند.

*یاد داشت: کسی نیست که از رئیس جمهور سوال کند عبدالحکیم مجاهد این گستاخی را داشت که با تمجید از طالبان و نکوهش مقاومت، دربرابر مردم و تاریخ افغانستان و اقتدار حکومت چنین توهینی را بدون اجازه شما مرتکب گردد! او به صراحت حکومت را به افراط گرایی و تقلید از فرهنگ بیگانه متهم کرده و گفته است که طالبان در برابر افراط‌ گرایی این دولت می‌جنگند.
دربرابر چنین گستاخی و توهینی از سوی وی ، ریاست جمهور فقط به صدور یک بیانیه سیاسی بی خاصیت اکتفا ورزیده و بصورت مسخره آمیز گفته است : حکومت اجازه نمی دهد!
به نظرمی رسد حکومت با صدور چنین بیانیه ای بیش ازپیش خود را به استهزا کشانیده و اقتدار خود را زیر پرسش قرار داده است. در اینجاست که به درک و اراده سیاسی دولتمردان باید شک کرد. حال آن که انتظار برده می شد حکومت با قاطعیت دستور توقیف و بازجویی چنین افرادی که از تروریست ها حمایت می کنند صادر نماید.
شاید ما مردم رعیت بی خبرهستیم و میان ارگ ریاست جمهوری و افرادی مثل عبدالحکیم مجاهد راز و سری نهفته است و عبدالحکیم مجاهد نیز با اعتماد و اتکا به چنین رازها وسرهاست که با جرأت از طالبان دفاع نموده و آنان را فرشتگان صلح می خوانند!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *