سلام برچی نیوز | هزاره ها به خود آیید!
  • انتشار: ۲۹ میزان ۱۳۹۶
  • ساعت: ۷:۴۲ ق.ظ
  • سرویس: x تیتر دو
  • کدخبر: 8944
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=8944

هزاره ها به خود آیید!

اکنون که وجب وجب خاک افغانستان برای هزاره ها به مسلخ مبدل شده است، دشمن رنگارنگ، از قبیل طالب، داعش، القاعده و متحدین داخلی و خارجی آن ها دست به کشتار هدفمند و پاکسازی نژادی می زنند.

اکنون که وجب وجب خاک افغانستان برای هزاره ها به مسلخ مبدل شده است، دشمن رنگارنگ، از قبیل طالب، داعش، القاعده و متحدین داخلی و خارجی آن ها دست به کشتار هدفمند و پاکسازی نژادی می زنند.

دگر جایی برای آن نمی گذارد که نخبگان و رهبران هزاره نیروی خود را علیه یکدیگر بکار برند، چون دشمن هزاره ها فرق بین هیچ کدام شما نمی گذارد و به تدریج در پی نابودی هر یکی از شما است.

امروز، روز سرنوشت ساز است، انتخاب هم با خود شما ها است یا اینکه متحد شده با هم در پی نجات خود و مردم خود می شوید و متحدانه چاره ای می اندیشید و عملا دست بکار می شوید و در راه دفاع از مردم خود بسیج می‌ شوید و برای خود و مردم خود در تاریخ نام نیک کمای می کنید و یا اینکه مانند دوران امیر عبدالرحمن خان تیشه به ریشه ای خود می زنید و با دامن زدن به نفاق و شقاق باعث می شوید که تاریخ بالای شما دوباره تکرار گردد.

برای مردم هزاره فقط یک راه باقی مانده است که متحد گردند و در سدد دفاع از خود بر آیند ورنه بعید نیست که به سرنوشت ایزیدی های عراق گرفتار گردند، زیرا جگر خواران داعش در عراق و سوریه شکست خورده اند و به جانب افغانستان در حرکت اند  و برای سر و صدا بلند کردن، هزاره ها اولین هدف آنها می باشند.

از جانب دگر برای کشتار هدفمند هزاره ها، فرق بین طالبان، داعش، القاعده و دگر متحدین داخلی و خارجی آن ها وجود ندارد، لذا وقت آن فرا رسیده است که از خرد کار گرفته و به احساسات نه بگویید و برای بقای خود و مردم خود تا دیر نشده دست به کار شوید و در قدم اول به محلی شدن امنیت فکر نمایید  و در محلات خود هر یکی محافظ دیگری خود باشید .

نگارنده: حسن علی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *