• انتشار: ۷ عقرب ۱۳۹۶
  • ساعت: ۴:۳۶ ب.ظ
  • سرویس: تیتر 1
  • کدخبر: 9207
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=9207

نگرانی مجلس سنا در مورد افزایش ناامنی‌ها!

پس از نا امنی‌های اخیر در افغانستان مجلس سنا یکبار دیگر از ارگان‌های امنیتی خواست تا بخاطر تأمین امنیت در ولایات مختلف تلاش بیشتر صورت گیرد.

پس از نا امنی‌های اخیر در افغانستان مجلس سنا یکبار دیگر از ارگان‌های امنیتی خواست تا بخاطر تأمین امنیت در ولایات مختلف تلاش بیشتر صورت گیرد.

اعضای این مجلس در نشست عمومی روز یکشنبه از ناامنی‌های اخیر در ولایت جوزجان، فاریاب، ننگرهار و برخی ولایات دیگر ابراز نگرانی کردند.

فضل هادی مسلمیار رئیس مجلس پس از اظهارات شماری از سناتوران گفت: ناامنی‌ها در تمام افغانستان بیشتر شده‌است.

وی گفت: «مشکلات و ناامنی‌ها تنها در فاریاب و جوزجان نه بلکه در تمام ولایات افغانستان است با وزیر داخله صحبت می‌نمائیم و دیروز هم تلاش کردیم با ایشان صحبت نمائیم تا وضعیت بهتر گردد، اگر آنان غفلت می‌کنند پس مسئولیت به دوش آنان است حالا وضعیت ننگرهار و جوزجان مشابه است».

برخی از سناتوارن همچنان گفتند که عملیات نیروهای امنیتی افغان در ولایات جوزجان، سرپل و ننگرهار به کندی پیش می‌رود و اگر به گفته آنان چنین وضعیت ادامه یابد مخالفین مسلح تمام ولسوالی‌های این ولایات را تصرف می‌کنند.

این را هم بخوانید:  حمدالله محب: جنگ بر افغانستان تحمیل شده است

اعضای مجلس سنا از ناامنی‌های اخیر در جوزجان، فاریاب، ننگرهار و برخی ولایات دیگر ابراز نگرانی کردند.

مجلس سنا در حالی از وضعیت امنیتی در کشور ابراز نگرانی می‌کند که درگیری در شماری از ولایات افزایش یافته و مردم از ناامنی‌ها شکایت دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *