• انتشار: ۲۹ حوت ۱۳۹۶
  • ساعت: ۳:۰۸ ب.ظ
  • سرویس: تیتر 1
  • کدخبر: 14577
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=14577

نوروزتان خجسته باد/سالی پرتلاش و پر دست آورد نصیب تان

کارمندان برچی نیوز(barchinews) در بخش های مختلف و اعضای هیئت مدیره سایت، فرا رسیدن سال ۱۳۹۷ هجری شمسی را به تمام هموطنان عزیز در سراسر جهان تبریک عرض می دارد.

سال نو می‌شود، زمین نفسی دوباره می‌کشد، برگ‌ها به رنگ در می‌آیند، گل‌ها لبخند می‌زنند و پرنده‌های خسته بر می‌گردند. در سال جدید امیدواریم تا بهار زندگی هموطنان ما نیز فرا برسد و کابوس غم در زیر خاک مدفون شود و باز گرمای ملایم و فرحبخش روز های آفتابی بهار در باغ و راغ و کشتزار ها به سبزه و گل ها و درختان بشارت دهد تا همانگونه که از خواب سنگین زمستانی بیدار می شوند و روح تازه به خود می گیرند، عبور از زمستان ناامنی را نیز از وطن عزیز ما بشارت دهند.

کارمندان برچی نیوز(barchinews) در بخش های مختلف و اعضای هیئت مدیره سایت، فرا رسیدن سال ۱۳۹۷ هجری شمسی را به تمام هموطنان عزیز در سراسر جهان تبریک عرض می دارد.

از آنجاییکه توانستیم یک سال دیگر را در راه خدمت به هموطنان در راستای خبررسانی شفاف و بی طرفانه پشت سر گذاریم، خداوند متعال را شاکریم و از ایزد منان خواهانیم تا به ما توفیق دهد تا با اطلاع رسانی بی غرض، گامی هرچند ناچیز در راستای بهبود اوضاع اجتماعی و سیاسی کشور عزیز ما افغانستان برداریم.

این را هم بخوانید:  رئیس جمهور غنی عازم «ترکمنستان» می شود

امیدواریم با آغاز سال جدید، نوشته های انتقادی و افشاگری های سیاسی-اجتماعی با بهتر شدن وضعیت حکومتی به کمرنگی بگراید.

حلول سال نو و بهار پرطراوت که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می‌باشد را به تمامی مخاطبان برچی نیوز تبریک و تهنیت عرض کرده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند بزرگ و سبحان برای شما عزیزان مسئلت می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *