• انتشار: ۷ اسد ۱۳۹۶
  • ساعت: ۱۱:۴۳ ب.ظ
  • سرویس: امنیتی
  • کدخبر: 6206
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=6206

نابودی ۳۷ تروریست در کل افغانستان طی عملیات‌های نظامی مختلف

وزارت دفاع افغانستان از کشته شدن ۳۷ تروریست در یک شبانه روز گذشته در ولایت‌های مختلف این کشور خبر داده است.

وزارت دفاع افغانستان از کشته شدن ۳۷ تروریست در یک شبانه روز گذشته در ولایت‌های مختلف این کشور خبر داده است.

وزارت دفاع افغانستان با انتشار اعلامیه‌ای گفته است که نیروهای امنیتی این کشور در ولایت‌های ننگرهار، کاپیسا، پکتیا، پکتیکا، غزنی، زابل، هرات، غور، بادغیس، نیمروز، فاریاب، بدخشان و هلمند عملیات‌های نظامی گسترده‌ای را انجام داده اند.

غزنی

وزارت دفاع افغانستان از انجام عملیات های نیروهای امنیتی این کشور جزییات بیشتری ارایه کرده و افزوده است که در شهرستان گیلان ولایت غزنی، ۴ شورشی طالبان کشته شده و ۳ تن دیگر نیز زخمی شده اند.

هلمند

نیروهای امنیتی افغان در شهرستان گرشک ولایت هلمند، طالبان را هدف قرار داده اند که در نتیجه، ۱۰ جنگ‌جوی این گروه کشته و ۴ تن دیگر مجروح شده اند.

پکتیکا

در این ولایت نیز ۱۱ طالب کشته شده و ۶ تن دیگر زخمی شده اند. طالبان در شهرستان برمل این ولایت هدف نیروهای امنیتی افغان قرار گرفته اند.

نیمروز

در درگیری میان نیروهای امنیتی افغان و جنگ‌جویان طالبان در شهرستان خاش‌رود ولایت نیمروز، ۷ جنگ‌جوی طالب کشته شده و ۴ تن دیگر زخمی شده اند.

پکتیا و بغلان

وزارت دفاع افغانستان همچنان اعلام کرده که ۴ تن از جنگ‌جویان طالبان در شهرستان جانی خیل ولایت پکتیا کشته شده است. در شهرستان بورکه ولایت بغلان نیز، یک تن از شورشیان طالبان کشته شده و یک تن دیگر مجروح شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *