• انتشار: ۲۱ حمل ۱۳۹۷
  • ساعت: ۱۱:۱۶ ق.ظ
  • سرویس: امنیتی
  • کدخبر: 15802
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=15802

معاون والی نام نهاد طالبان برای ولایت ارزگان کشته شد

۴۵ تروریست از اثر عملیات های تعرضی، عملیات های قطعات کوماندو و عملیات های هوایی نیروهای دفاعی و امنیتی کشور، در جریان ۲۴ ساعت گذشته کشته شدند.

۴۵ تروریست از اثر عملیات های تعرضی، عملیات های قطعات کوماندو و عملیات های هوایی نیروهای دفاعی و امنیتی کشور، در جریان ۲۴ ساعت گذشته کشته شدند.

محمد رادمنش، معاون سخنگوی وزارت دفاع ملی افزود: از این میان ۱۳ تروریست در ولسوالی شاه ولیکوت کندهار، ۶ تروریست به شمول معاون والی نام نهاد طالبان برای ولایت ارزگان، در ولسوالی خاص ارزگان ولایت ارزگان، ۶ تروریست در ولسوالی نادعلی و۳ ماین گذار از اثر انفجار ماین در ولسوالی گرشک هلمند، ۶ تروریست در ولسوالی زرمت پکتیا، ۴ تروریست در ولسوالی بالا بلوک فراه، ۴ تروریست در ولسوالی کوهستان فاریاب و سه تروریست در ولسوالی شاه جوی ولایت زابل کشته شدند.

افزون بر کشته شدن ۴۵ تروریست، ۳۷ تروریست دیگر در این عملیات ها زخم برداشته و ۲۵ تن بازداشت شدند.

در همین حال تیم های انجنیری اردوی ملی، ۹ حلقه ماین را که از سوی تروریستان در مناطق مختلف جاسازی شده بود، در جریان ۲۴ ساعت گذشته کشف وخنثی کرده اند.

این را هم بخوانید:  منابع پاکستانی خبر از دیدار «بن سلمان» شاهزاده سعودی با «طالبان» در اسلام آباد دادند

وی همچنان گفت که هم اکنون ۱۵ عملیات تعرضی از سوی نیروهای دفاعی وامنیتی کشور در ۱۰ ولایت جریان دارد، قطعات کوماندو ۶۹ عملیات هجومی را در یکشبانه روز گذشته در شماری از ولایت ها راه اندازی کرده اند و ۵ ضربه هوایی به هدف از بین بردن مخفیگاه های تروریستان اجرا شده است.

معاون سخنگوی وزارت دفاع ملی عملیات ها در ولایت های ننگرهار، خوست، لوگر، ارزگان، زابل، فراه، بادغیس، فاریاب وهلمند را پردست آورد دانست وگفت که این عملیات ها با موفقیت جریان دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *