• انتشار: ۱۶ حوت ۱۳۹۶
  • ساعت: ۱۲:۲۵ ب.ظ
  • سرویس: x تیتر دو
  • کدخبر: 13623
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=13623
ادعای جنجالی یک شهروند لوگر

معاون دوم مجلس سنا با همسرم رابطه نامشروع داشته است

فریدون گفت که آصف صدیقى، همسر و دخترش را براى ١۴ روز در منطقۀ خوشال خان در یک خانه به گروگان گرفته و با همسرش رابطه جنسى برقرار کرده است.

یک باشنده ولایت لوگر ادعا می کند که محمدآصف صدیقى؛ معاون دوم مجلس سنا، همسرش را فریب داده، با او رابطه جنسى برقرار کرده و آنها را به مرگ تهدید کرده که نباید این موضوع را افشا کنند.

این شخص انجنیر فریدون نام دارد و ساکن منطقه جویک شهر پل علم؛ مرکز ولایت لوگر می‌باشد. او در حال حاضر در منطقه کارته نو شهر کابل زندگى می‌کند و به حیث انجنیر در ولسوالى کجکى ولایت هلمند ایفاى وظیفه می‌کند.

فریدون که روز گذشته با شماری زیادی سند به دفتر مرکزى پژواک آمده بود، مدعى شد که محمد آصف صدیقى؛ معاون دوم مجلس سنا، به‌تاریخ ٢٣ دلو، شکیلا خانم و دخترش را از سرک سه کارته نو شهر کابل ربوده است.

فریدون گفت که آصف صدیقى، همسر و دخترش را براى ١۴ روز در منطقۀ خوشال خان در یک خانه به گروگان گرفته  و با همسرش رابطه جنسى برقرار کرده است.

به گفتۀ وى، زمانی‌که آنان از این موضوع باخبر شدند، خانم و دختر وى را به خانۀ امن تسلیم کرده و به همسرش گفته اند که اگر به خانه اش بازگردد، اعضاى خانواده اش او را خواهند کشت.

فریدون افزود: “صدیقى بالاى خانم من فشار آورده تا از من طلاق بگیرد و با وى نکاح بسته نماید.”

وى گفت که چندین بار او، پدرزن و اعضاى دیگر خانواده اش، به مرگ تهدید شده اند که نباید این موضوع را با حکومت و رسانه ها شریک سازند.

این شهروند لوگر در مورد اینکه صدیقى با خانم وى چگونه رابطه پیدا کرده، گفت: “خانم من محصل بوده، در شفاخانه رابعه بلخى کار عملى می‌کرد، یک روز خانم صدیقى مریض شده و به شفاخانه رابعه بلخى براى تداوى آورده بوده، در اینجا میان صدیقى و خانم من رابطه ایجاد می شود؛ بعداً صدیقى به خانم من می گوید که از لوگر آمده اى و من بالاى خودت افتخار می‌کنم، من معاون مشرانو جرگه هستم، به جرگه بیا، من یک وظیفه مناسب برایت پیدا خواهم کرد.”

فریدون گفت که بعد از این رابطه، رفت و آمد میان خانوادۀ وى و صدیقى آغاز می‌شود.

وى افزود که صدیقى با گذشت زمان، به خانم وى می‌گوید که براى وى، یک وظیفه مناسب در مشرانو جرگه پیدا خواهد کرد؛ در جریان چند ماه یک دفعه بیاید و معاش خود را کسب کند.

وى افزود: “بعد از آن صدیقى خانمم را در مشرانو جرگه مقرر می‌کند، بعد از مدتى به زن من می‌گوید که باید هر روز بیاید و وى را به یک وظیفه جدید می‌گمارد.”

وى گفت از مدتى به این طرف، خانم وى به حیث سکرتر آصف صدیقى ایفاى وظیفه کرده است.

فریدون افزود: “صدیقى از روز نخست به این طرف به زن من چشم دوخته بود، زمانی که خبر شدم که خانمم در خانه خود نیست، رفتم و به صدیقى گفتم که همینطور یک قضیه پیش آمده، وى برایم گفت که من این مشکل را حل می کنم.”

به گفتۀ این شهروند لوگر، صدیقى در این مدت می‌خواست که آنها را در فریب نگهدارد و براى خانمش قضیه خشونت خانوادگى ثبت کند و وى را به خانه امن بفرستد.

او گفت: “براى اینکه در خانه امن نگهدارى شود، صدیقى به وى قضیه خشونت فامیلى ایجاد کرده است.”

وى افزود صدیقى از طرق مختلف آنان را هشدار داده تا اینکه احمد جاوید؛ برادر وى را براى مدتى در لوگر زندانى کرده بود تا آنان باید از این قضیه بگذرند.

فریدون یک ویدیوى کوتاه، نوار صوتى و کاپى چند پیام را نیز به دسترس پژواک قرار داده گفت: “این همه اسنادى می باشد که اظهارات مرا علیه صدیقى ثابت می‌سازد.”

در این ویدیو آصف صدیقى دیده می شود؛ اما از طرف مقابل صداى زن مى آید.

همچنین فریدون در مورد نوار صوتى‌ای که در دسترس پژواک قرار داده می‌گوید که در این نوار صوتى، میان دگروال سردار حمید؛ پدرزن فریدون و آصف صدیقى صحبت شده است.

این نوار صوتى، ٣٩ دقیقه و ۴۴ ثانیه می‌باشد.

در بخشی از این این نوار، صدیقى می‌گوید:”من معاون سنا می باشم، اگر من بدانم که کسی عزت مرا خراب می کند، در یک لحظه از بین می‌برمش.”

سردارمحمد؛ پدرزن فریدون می گوید که ما را در جریان موضوع قرار نداد، کاری را کرد که ما را در قوم شرماند، قلبم مارا تکه تکه کرد.

صدیقی می گوید که اگر شما اجازه دهید، من تا عصر فریدون را زنده نمی مانم.

صدیقی می افزاید: “به فریدون بگویید که اگر به کسی بگوید که من در این قضیه دخیلم، پس به خدا اگر خروس تان را هم زنده بمانم، به فریدون فقط همین را بگویید. تا زنده ام و کسی  اگر خبر شود که زن شما در خانۀ صدیقی رفته است، خروس تان را هم زنده نخواهم ماند.”

همچنین فریدون، به پژواک بعضی پیام های کتبی را نیز داده و گفته است که این همان پیام هایی است که از سوی صدیقی به این زن فرستاده شده است.

فریدون کاپی آن صفحه را نیز به پژواک داده است که در آن، شکیلا زن وی گفته است که وی بعد از این، از صدیقی است و صدیقی در آخر صفحه، این حرف را تایید و امضا کرده است.

فریدون همچنین گفت که در این مورد، به فرماندهی پولیس کابل عریضه کرده و موضوع اکنون در دادستانی می باشد و در موردش بررسی ها جریان دارد.

پژواک اما علیرغم بارها تماس با آصف صدیقی، موفق نشده با او صحبت کند.

از سوی دیگر، یک نماینده مردم لوگر در مجلس که نخواست نامش گرفته شود، در این مورد به پژواک گفت که چندی قبل، در پل علم؛ مرکز این ولایت، راجع به این موضوع جرگه دایر شده بود.

وی افزود که آصف صدیقی در ابتدا حاضر شده بود تا به خانوادۀ فریدون سه میلیون افغانی بدهد؛ اما این مردم قبول نکردند؛ اما بعدا صدیقی اندازۀ پول را به صدهزار دالر بالا برد؛ اما خانوادۀ فریدون باز هم قبول نکرد.

الهه ناصری؛ وکیل مدافع شکیلا، اما گفت که تمام اسناد نشر شده در مورد موکل وی، حقیقت ندارد.

وی گفت: “شکیلا به وی مراجعه کرده و وی را در مقابل پول، وکیل مدافع خود انتخاب کرده است.”

وی گفت که شکیلا اکنون در خانۀ امن به سر می برد و او نیز نمی تواند که با موصوف تماس مستقیم داشته باشد.

جمشید رسولی؛ سخنگوی دادستانی کل اما می گوید که چند روز قبل، این خانم (شکیلا) به دادستانی عارض شده بود و از همسرش به سبب خشونت خانواده شکایت کرده بود. در عین حال تا سه روز قبل، همسر شکیلا (فریدون) هم بالای خانمش عریضه نموده و در مورد زنش، بعضی ادعاهایی داشته که باید بررسی شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *