• انتشار: ۱۷ حوت ۱۳۹۶
  • ساعت: ۱۰:۵۲ ق.ظ
  • سرویس: سیاسی
  • کدخبر: 13701
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=13701

قانون جنگل!

تظاهرات مدنی دیگران را سرکوب می کنند اما در برابر خشونت طلبی، بستن شاهراه، مردم آزاری و چور و چپاول هیج عکس العملی مشاهده نمی شود!!!

رییس جمهور با زبان رسا اعلام کرد: طالبان دیگه دهشت افگن، تروریست و خرابکار نیست و ما بدون پیش شرط با آنها صلح می کنیم، یعنی هرچه کشته، زده، برده، خورده و تخریب کرده اند نوش جان شان؛ هیج افغانی از افغان دیگر بر تر نیست!

حکمتیار صاحب: دولت مناطقی را برای طالبان بدهد تا آنها به صورت خود مختار و فدرالی اداره نمایند شاید از جنگ علیه دولت دست بردارند!!!

در قرباغ غزنی دو نفر افغان کشته شده و معلوم نیست که قاتل آنها کیست؟ بیشتر آگاهان محلی علت قتل را مسایل ناموسی بین الافغانی می دانند، افغان های مدنی با طالب و داعش چهار روز شاهراه عمومی کابل قندهار را بسته اند!!! صدها مسافر زن و کودک و مریض و … چهار روز بدون غذا و امکانات بلا تکلیف و سر گردانند و منتظر معجزه ارگ!!! چندین مسافر مظلوم را گروگان گرفته و تعداد زیادی را لت و کوب و زخمی نموده اند و بازار محلی را چور و غارت نموده اند!!!

این را هم بخوانید:  هند: پاکستان را در جهان منزوی می سازیم

آن وقت تمام این رفتارها قانونی، منطقی و بر وفق مصالح ملی پنداشته می شود. ولی ما که اعتراض کنیم منسوبین ارگ داد شان بلند می شود که شما چرا مصالح کشور را در نظر نمی گیرید!
فدرالی شدن برای طالبان خوب و دارای مصلحت است اما برای دیگران خلاف مصلحت تلقی می شود!!
تظاهرات مدنی دیگران را سرکوب می کنند اما در برابر خشونت طلبی، بستن شاهراه، مردم آزاری و چور و چپاول هیج عکس العملی مشاهده نمی شود!!!
مگر قانون جنگل غیر از این است؟

 

علی حلیمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *