• انتشار: ۲۰ ثور ۱۳۹۷
  • ساعت: ۷:۴۹ ق.ظ
  • سرویس: تیتر 2
  • کدخبر: 17270
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=17270

غنی: حوزۀ جدید امنیتی در غرب کابل هفته آینده افتتاح گردد

رئیس جمهور به مسئولین ارگان های امنیتی و دفاعی کشور هدایت داد تا حوزۀ جدید امنیتی در غرب کابل را در هفته آینده افتتاح نمایند.

رییس جمهور غنی در جلسۀ سرقوماندانی اعلی قوای مسلح گفت که حوزۀ جدید امنیتی در غرب کابل باید هفته آینده افتتاح گردد.

رئیس جمهور در این جلسه ضمن محکوم نمودن رویدادهای تروریستی متذکره، از نیروهای امنیتی و دفاعی بخاطر اینکه در مهار نمودن حملات تروریستی دیروز از خود شایستگی نشان دادند و از تلفات بیشتر جلوگیری کردند، ابراز قدردانی نمود و به مسئولین مربوطه در خصوص رسیدگی عاجل به خانواده های نیروهای امنیتی که در رویدادهای امروز به شهادت رسیدند، هدایات لازم صادر کرد.

رئیس جمهور به مسئولین ارگان های امنیتی و دفاعی کشور هدایت داد تا حوزۀ جدید امنیتی در غرب کابل را در هفته آینده افتتاح نمایند.

همچنان رئیس جمهور به مسئولین مذکور هدایت داد تا در قسمت تامین امنیت مردم نسبت به گذشته و دفع و طرد و خنثی نمودن توطئه های شوم گروه های تروریستی، توجه جدی نمایند.

در اخیر جلسه، وضعیت عمومی امنیتی ولسوالی های بلچراغ ولایت فاریاب، تاله و برفک ولایت بغلان و دای‌چوپان ولایت زابل و همچنان وضعیت امنیتی ولایت فراه مورد بررسی قرار گرفت و به مسئولین ارگان های امنیتی و دفاعی کشور بخاطر بهبود وضعیت امنیتی ولسوالی های متذکره و ولایت فراه، هدایات لازم صادر گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *