• انتشار: ۱۷ دلو ۱۳۹۵
  • ساعت: ۱۰:۱۸ ق.ظ
  • سرویس: سیاسی
  • کدخبر: 887
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=887

عبدالرزاق وحیدی: «موضوع تعلیق وظیفه‌ام سیاسی است نه فساد مالی»!

عبدالرازق وحیدی گفت: «پس ازسپری شدن یک ماه من هنوز دلایل تعلیق وظیفه ام را نمی دانم و برایم معلوم نیست که چرا از وظیفه ام صلب صلاحیت شده ام».

عبدالرازق وحیدی وزیر مخابرات وتکنالوژی معلوماتی امروز می گوید که حکم تعلیق وظیفه اش هنوز به وی نرسیده و او هنوز هم به گونه قانونی وزیر است.

عبدالرازق وحیدی گفت: «پس ازسپری شدن یک ماه من هنوز دلایل تعلیق وظیفه ام را نمی دانم و برایم معلوم نیست که چرا از وظیفه ام صلب صلاحیت شده ام».

حدود یک ماه قبل ریاست جمهوری آقای عبدالرزاق وحیدی را به اتهام فساد مالی از وظیفه اش سبک دوش کرد.

اما وحیدی می گوید: موضوع تعلیق وظیفه ام سیاسی است نه فساد مالی، باید به جای من کسانی دیگری از وظیفه ای شان سبک دوش می شدند.

وی می گوید: «حکم تعلیق وظیفه ام تا هنوز به اداره امور نرسیده و تا زمانیکه این حکم به دسترس من قرارنگیرد من قانونآ وزیرهستم».

وزیر پشین مخابرات افزود: کمیته ارزیابی و نظارت هیچ گزارشی را که با شاخص های ارزیابی “v-c-a” مطابقت داشته باشد به نشرنرسانیده  است بلکه گزارش نشر شده حیثیت یک خبر نامه را دارد.

وی می گوید که بعد از مطلع شدن خبر به تعلیق درآمدن وظیفه ام، بارها به سارنوالی مراجعه کردم ولی تا اکنون بر اساس هیچ دوسیه ای، سارنوالی از من تحقیق نکرده است.

آقای وحیدی در ارتباط به اتهامات وارده بالای خودش مبنی بر اختلاس میلیون‌ها افغانی گفت: مطابق ماده ۴ و ۱۰ قانون محصول مخابرات، وزارت مالیه و اداره اترا مسئول جمع آوری و نظارت بر محصول مخابراتی است، نه ما.

وی تصریح: وزارت مخابرات در این ارتباط مطابق قانون هیچ‌گونه مسئولیت قانونی ندارد، بلکه محصول حساب شرکت های مخابراتی مستقیمآ به حساب وزارت مالیه انتقال داده می شود.

وحیدی ادعا می کند که حکومت مثل ملا نصرالدین آدرس را گم کرده است، اختلاس اگر صورت گرفته هم درجاهای دیگراست نه در وزارت مخابرات.

آقای وحیدی می گوید: درطول یک سال ۱۵ هیئت از سوی نهاد های مختلف در وزارت مخابرات جهت بررسی موظف شده بود ولی هیچ کدام گزارشات شان را با رهبری وزارت مخابرات شریک نساخته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *