• انتشار: ۲۳ جدی ۱۳۹۷
  • ساعت: ۶:۳۶ ب.ظ
  • سرویس: امنیتی
  • کدخبر: 25939
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=25939

عبدالحمید خراسانی ممنوع الخروج شد

برای نخستین بار ۱۵ تن از افراد زورمند برای تصفیه حساب و پاسخگویی به وزارت داخله افغانستان خود را معرفی کردند.

برای اولین بار ۱۵ تن از افراد زورمند برای تصفیه حساب و پاسخگویی به وزارت داخله افغانستان خود را معرفی کردند.

به گزارش برچی نیوز ؛ به دنبال آن که وزارت داخلۀ افغانستان برای ۱۶ تن از افراد که به گفته این وزارت به زورگویی، غصب زمین، داشتن اسلحه غیر قانونی و بی اعتنایی در برابر قانون متهم اند، ۲۴ ساعت مهلت تعیین کرد، ۱۵ تن این افراد برای پاسخگویی به نهاد های مربوط به پولیس این کشور خود را معرفی کردند.

نصرت رحیمی معاون سخنگوی وزارت داخله روز یکشنبه به رادیو آزادی گفت، بررسی اتهامات وارد شده به این ۱۵ تن که به نهادهای پولیس مراجعه کرده اند، آغاز شده است.

اما عبدالحمید خراسانی که نامش در لیست ۱۶ نفری وزارت داخله شامل است و بر اساس این لیست به زورگویی و آشوبگری متهم است، به این وزارت مراجعه نکرده است.

همچنین وی تصریح کرد: “هدایت داده شده و خراسانی ممنوع الخروج شده، دوم اقداماتی صورت گرفته و اگر حسابات بانکی داشته باشد مسدود خواهد شد، یک هدایت دیگر داده شده به تمام بخش های مربوطه تا هر چه زودتر خراسانی را شناسایی و دستگیر کنند.”

آقای رحیمی می گوید، تا ساعات دیگر وزارت داخله لیست سومی افراد زورمند را به نشر خواهد رساند.

این در حالی است که پیش از این وزارت داخله لیست ۲۲۲ نفری مجرمین و افراد تحت پیگرد را منتشر کرد و از مردم خواست تا با ارائه اسناد و مدارک در باره محل و بود و باش این افراد انعام به دست بیاورند.

به دنبال نشر این لیست این وزارت خبر داد که شماری از افراد شامل در این لیست دستگیر و یا هم خود شان به پولیس تسلیم شده اند.

​لیست دومی که از سوی وزارت داخله نشر شد در آن نام ۱۶ تن شامل بود که از این افراد به عنوان غاصب زمین، زورمند، تفنگدار غیر مسئول، آشوب گر و بی اعتنا در برابر قانون نام برده شده است.

روز گذشته وزارت داخله به این افراد ۲۴ ساعت مهلت تعیین کرد تا برای پاسخگویی به یکی از نهاد های مربوط به پولیس مراجعه کنند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *