• انتشار: ۱۱ دلو ۱۳۹۶
  • ساعت: ۴:۴۹ ب.ظ
  • سرویس: تیتر 2
  • کدخبر: 11509
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=11509

رییس امنیت و وزیر داخله به اسلام آباد رفتند

معصوم استانکزی رئیس امنیت ملی و ویس احمد برمک وزیر داخله به منظور گفت و گو با نخست وزیر پاکستان و دیگر مقامات این کشور وارد اسلام آباد شدند.

معصوم استانکزی رئیس امنیت ملی و ویس احمد برمک وزیر داخله به منظور گفت و گو با نخست وزیر پاکستان و دیگر مقامات این کشور وارد اسلام آباد شدند.

عمر زاخیلوال سفیر افغانستان در پاکستان روز چهارشنبه با انتشار پیام توییتری اعلام کرد که «معصوم استانکزی» رئیس امنیت ملی و «ویس احمد برمک» وزیر داخله افغانستان به منظور انجام گفت و گوهای مهم با نخست وزیر، فرمانده ارتش و رییس سازمان اطلاعات نظامی پاکستان به اسلام آباد سفر کرده اند.

همچنین به گفته محمد فیصل سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان، اعضای این هیات بلندپایه افغانستان برای گفت و گو با مقامات پاکستان و همکاری دو جانبه به اسلام آباد سفر کرده اند.

بر این اساس، سفر رییس امنیت ملی و وزیر داخله افغانستان، به درخواست دولت افغانستان بوده و این هیات که حامل پیام رییس جمهوری است، امروز با مقام های پاکستان گفت و گو می کنند.

گفته می شود که این دو فرستاده دولت افغانستان، با نخست وزیر و رییس سازمان اطلاعات نظامی پاکستان دیدار می کنند و این هیات در سفر به اسلام آباد، شواهد و مدارک حملات اخیر را با جنرال «قمر جاوید باجوا» فرمانده ارتش پاکستان و جنرال «نوید مختار» رئیس سازمان اطلاعات ارتش پاکستان به اشتراک می گذارد.

این را هم بخوانید:  ارگ ریاست جمهوری به اظهارات دین محمد جرأت و یونس قانونی واکنش نشان داد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *