• انتشار: ۶ دلو ۱۳۹۵
  • ساعت: ۹:۳۱ ق.ظ
  • سرویس: توره های فیس بوکی
  • کدخبر: 641
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=641

دوستم را دست کم نگیرید

نباید نادیده گرفت که قدرت استخبارات دوستم مطمینا بیشتر از قدرت استخبارات کشور بوده و به احتمال نزدیک به هفتاد درصدی بیش از چندین کشور دیگر هم خواهد بود.

بشیر احمد ته‌ینج سخنگوی جنرال دوستم مطلبی را در برگه‌ی فیس بوک‌اش به اشتراک گذاشته است و تاکید کرده که «باری نشود که صبر جنرال لبریز شود، آن‌وقت دوستم نه بل آقایان دیگر ضرر خواهند کرد».

 

دوستم!!!!

از همان آغاز سکوت را پیشه کرد و خونسردانه گذاشت تا مرور زمان به همه نا گفته‌ها جواب اقناع و دندان شکن دهد. مسله‌ی که هرگز خودش وارد نشد و اظهار نظر نکرد و در هیچ برهه از تاریخ سر تعظیم فرود نیاورد. مگر بجز یک عذر خواهی از مردم در مقابل اینکه سهم اندکی در جنگ های داخلی داشته است. همه نیرو و توانش نه تنها در افغان زمین بل در کره خاکی واضح و هویداست.

این بار دوباره شعله‌ور ساختند قوغ آتشی را که خودشان روبه خاموشی سپرده بودند(با بحث های سه جانبه روسیه، چین و پاکستان به رهبری پوتین).

یاد آور میشوم هیچ زمانی دوستم را هیچ فردی و هیچ رهبری از گودال سیاسی و از بحران بیرون نکرده و بر عکس کوشیدن تا بیشتر در انزوا قرار داشته باشد‌. مگر اینکه خود بحرانی ساختند و نفع خود را در خطر دیدند و خود حل کردند حرف و حدیث دوستم خاموشی بوده است. شاید معاملات زیاد است.

نباید نادیده گرفت که قدرت استخبارات دوستم مطمینا بیشتر از قدرت استخبارات کشور بوده و به احتمال نزدیک به هفتاد درصدی بیش از چندین کشور دیگر هم خواهد بود.

باری نشود که صبرش لبریز شود آنوقت دوستم نه بل آقایان دیگر ضرر خواهند کرد.

حرف آخر.

#دوستم را دست کم نگیرید

#مصور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *