• انتشار: ۲۳ جوزا ۱۳۹۷
  • ساعت: ۱:۳۷ ب.ظ
  • سرویس: تیتر 2
  • کدخبر: 18528
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=18528

در آستانه عید؛ نیروهای امنیتی در سراسر کشور به حالت آماده باش در آمدند

وزارت امور داخله به نیروهای امنیتی در سراسر کشور دستور داد تمام ساحاتی را که مردم در روز های عید در آن به گشت و گزار می پردازند، زیر پوشش امنیتی قرار دهند.

وزارت امور داخله به نیروهای امنیتی در سراسر کشور دستور داد تمام ساحاتی را که مردم در روز های عید در آن به گشت و گزار می پردازند، زیر پوشش امنیتی قرار دهند.

نجیب دانش، سخنگوی وزارت امور داخله امروز در یک نشست خبری گفت: “عیدگاه ها، مساجد، شاهراه ها و مراکز تفریحی بیشتر از هرجای دیگر در روز های عید زیر پوشش امنیتی قرار دارند و براساس پلان امنیتی، به تمام نیروهای امنیتی احضارات داده شده است تا در خدمت مردم قرار داشته باشند.”

دانش با تأکید بر همکاری مردم با نیروهای امنیتی از خانواده ها درخواست کرد که به کودکان شان اجازه خرید و استفاده از مواد آتش زا و پتاقی را ندهند.

وزارت امور داخله دیروز در یک اطلاعیه رسمی به نیروهای امنیتی دستور داد تا از خرید و فروش مواد آتش زا جلوگیری کنند و اینگونه مواد را از دکان ها جمع آوری نمایند.

سخنگوی وزارت امور داخله گفت: “هرچند تدابیر خاص امنیتی برای ساحات خاص مانند مراکز تفریحی در نظر گرفته شده است اما مردم می توانند درصورت مشاهده هر مشکل و یا تهدیدی، به شماره تلفن ۱۰۰ و۱۱۹ درسراسر کشور و با شماره ۲۱۰۰۴۰۰ در شهر کابل، با نیروهای امنیتی در تماس شوند.”

این را هم بخوانید:  مایک پمپئو: وقت آن رسیده که طالبان با دولت افغانستان مذاکره کنند

دانش افزود که براساس هدایت رییس جمهور، نیروهای امنیتی درحال حاضر متعهد به رعایت آتش بس با طالبان می باشند، اما در صورت تخطی طالبان، این نیروها آماده گی هرنوع دفاع را دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *