• انتشار: ۲۸ عقرب ۱۳۹۷
  • ساعت: ۱۲:۳۷ ب.ظ
  • سرویس: بین الملل
  • کدخبر: 23705
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=23705

داکتر عبدالله صبح امروز وارد پاریس شد

رئیس اجرایی حکومت وحدت ملی برای اشتراک در نشست سازمان همکاری و توسعۀ اقتصادی اروپا صبح امروز وارد پاریس شد.

به گزارش برچی نیوز،دفتر مطبوعاتی ریاست اجرایی حکومت وحدت ملی با نشر خبرنامه‌ای گفته است که عبدالله عبدالله در رأس یک هیأت بلندپایۀ دولتی، به دعوت سازمان همکاری و توسعۀ اقتصادی اروپا، صبح امروز (دوشنبه ۲۸ عقرب) وارد پاریس پایتخت فرانسه گردید.

در جریان این سفر، عبدالله عبدالله در افتتاح و نشست‌های هفته‌ی اروپایی-آسیایی ۲۰۱۸ سازمان همکاری‌ و توسعه‌ی اقتصادی اشتراک و سخنرانی می‌کند.

او هم‌چنان در دو نشست دیگر این سازمان درباره‌ی اولویت‌های اصلاحات در افغانستان و چشم‌انداز روابط با سازمان همکاری ‌و توسعه‌ی اقتصادی در بخش تقویت توسعه‌ی بخش خصوصی و سیاست‌های کار‌آفرینی و شکل‌دهی آینده با اتخاذ سیاست‌های معقول در امور جنسیتی (جندر) اشتراک و سخنرانی می‌کند.

در خبرنامه ریاست اجرایی آمده است که عبدالله عبدالله در در حاشیه‌ی این سفر با مقامات فرانسه، رئیس سازمان همکاری و توسعه‌ی اقتصادی، رئیس یونسکو و سران هئیت‌های اشتراک کننده در این نشست دیدار و گفتگو می‌کند.

در این سفر رئیس اجرایی را وزیر اقتصاد، رئیس دارالإنشای شورای وزیران، مشاور ارشد اقتصادی رئیس جمهور، معین وزارت تجارت و صنایع و شماری دیگر از مسوولان بلند رتبه‌ همراهی می‌کنند.

این را هم بخوانید:  آمادگی هیئت هشتاد نفری افغان به رهبری حامد کرزی برای مذاکره با طالبان در قطر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *