• انتشار: ۸ حمل ۱۳۹۷
  • ساعت: ۱۲:۰۶ ب.ظ
  • سرویس: سیاسی
  • کدخبر: 14830
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=14830
در ولایت خراسان رضوی

دارندگان کارت آمایش گواهینامه می گیرند/ بدون ابطال کارت به افغانستان سفر می کنند

با پیگیری های صورت گرفته شرایط صدور گواهینامه رانندگی برای دارندگان کارت آمایش و سفر آنها به افغانستان بدون باطل شدن کارتشان درسال ۹۷ فراهم شده که جزئیات و روند اجرایی آن در آینده نزدیک اعلام می شود.

محمد عجمی؛ مشاور والی و مدیر کل امور اتباع  و مهاجرین خراسان رضوی در دیدار  عیدانه با مسئولین نهادها و مراکز مهاجرین افغانستانی دو خبر خوش داد.
محمد عجمی ؛ مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی، صبح امروز در جمع مسئولین نهادها و مراکز مهاجرین افغانستانی  فعال در شهر مشهد مقدس با اشاره به فعالیت های سال گذشته این اداره اظهار داشت که تلاش هایی برای ارائه خدمات بهتر به مهاجرین صورت گرفته  و تسهیلاتی هم برای سال جدید در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به فعالیت هفده موسسه  و مرکز مهاجرین دارای مجوز از سوی وزارت داخله ایران در سطح ولایت خراسان رضوی خبر داد و گفت : به خاطر سهولت در ارائه خدمات بهتر به ۳۲۰ هزار مهاجر ساکن این ولایت، تلاش می شود بیشتر امور مربوط به مهاجرین به دفاتر کفالت واگذار شود.
مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی در عین حال تصریح کرد که با پیگیری های صورت گرفته شرایط صدور گواهینامه رانندگی برای دارندگان  کارت آمایش و سفر آنها به افغانستان بدون باطل شدن کارتشان درسال ۹۷ فراهم شده که جزئیات و روند اجرایی آن در آینده نزدیک اعلام می شود.

۱ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.

  1. محمد در تاریخ ۳۱ جوزا ۱۳۹۷:

    معلوم نیست کی گواهینامه میدید کار من شده سر زدن به این سایتها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *