• انتشار: ۲۶ حمل ۱۳۹۶
  • ساعت: ۴:۱۳ ب.ظ
  • سرویس: x تیتر دو
  • کدخبر: 2097
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=2097

خود مائیم که دشمن خود شدیم

فیسبوک حالت جنگی به خود گرفته است، همه از جنگ،  بمب، آتش و انفجار میگویند؛ چقدر فضای حقیقی ما در آشوب های فضای مجازی ما به گند کشیده شده است؛ چقدر ناامیدی جای امید و سر زندگی را گرفته است و چقدر لبخندها برای همیشه مردند تا بگوییم ما سرسختانه با هر چیزی سر نبرد داریم، اصلا دلم نمیخواهد از بمبی بنویسم،

از کشتن یک انسان، از قتل یک گیاه، از سر زدن آفتاب و به زنجیر کشیدن یک احساس شیرین؛ حتی نوشتۀ قبلی را حذف کردم و متنفر شدم از هر چه نامش جنگ است. واقعا چرا؟ امشب فکر میکردم سهم ما از یک آرامشی که همه دنیا از آن برخوردارند چقدر است، چرا ما را نمیگذارند بخندیم، خوشحال باشیم و در سرک ها بدون ترس از مرگ و کشتن و انفجار قدم بزنیم؛ از ما چه میخواهند، چهل سال و میلیون ها قربانی!!! فکر نمیکنید بس باشد و اصلا ما؛ کسانی که فقط به انرژی های منفی پیرامون؛ خود را مصروف کرده ایم، چرا نمیخواهیم از این برزخ نجات پیدا کنیم؛ چرا هر بار قفس های خود را پرستش میکنیم و چرا اینقدر در مقابل هم سنگ نفرت را به سوی یکدیگر حواله میکنیم.

امشب اصلا حالم خوب نیست، احساس میکنم قبل از اینکه کسی دیگر در قبال ما گناهی داشته باشد، خود مائیم که دشمن خود شدیم و آهسته آهسته خود را با تمام نیرو نابود میکنیم.

مهدی ثاقب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *