• انتشار: ۲۳ ثور ۱۳۹۶
  • ساعت: ۹:۱۵ ب.ظ
  • سرویس: بین الملل
  • کدخبر: 2739
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=2739

خطرناک ترین مردان جهان از نگاه ایندیپندنت

به گزارس برچی نیوز به نقل از جمهور، روزنامه ایندیپندنت امروز (شنبه) رئیس جمهوری آمریکا و وزیر دفاع عربستان را خطرناک‌ترین مردان جهان توصیف کرد. این روزنامه انگلیسی در شماره امروز خود گزارشی را از پاتریک کوبرن، نویسنده مطبوعاتی متخصص در امور دفاعی با عنوان “ترامپ و محمد بن سلمان، خطرناک‌ترین مردان جهان هفته آینده […]

به گزارس برچی نیوز به نقل از جمهور، روزنامه ایندیپندنت امروز (شنبه) رئیس جمهوری آمریکا و وزیر دفاع عربستان را خطرناک‌ترین مردان جهان توصیف کرد.
این روزنامه انگلیسی در شماره امروز خود گزارشی را از پاتریک کوبرن، نویسنده مطبوعاتی متخصص در امور دفاعی با عنوان “ترامپ و محمد بن سلمان، خطرناک‌ترین مردان جهان هفته آینده با هم دیدار می‌کنند”، منتشر کرد.
در این گزارش آمده است که ترامپ به تامین حمایت گسترده از عربستان به ویژه از عملیات نظامی‌اش در یمن دستور داده است اما محمد بن سلمان، جانشین ولیعهد عربستان تلاش می‌کند تا واشنگتن را برای حمایت از عربستان در رویارویی با ایران قانع کند.
طبق این گزارش، بسیاری از ناظران بر این باورند که ترامپ که خطرناک‌ترین آدم روی زمین است برای سفر به عربستان در هفته آینده برنامه ریزی می‌کند تا در سفر چند روزه خود با مردی دیدار کند که بلافاصله پس از او در لیست مردانی قرار دارد که بیشترین تاثیر را در بی‌ثباتی داشته‌اند و این مرد محمد بن سلمان ۳۱ ساله است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *