• انتشار: ۳۰ حمل ۱۳۹۷
  • ساعت: ۱:۱۵ ب.ظ
  • سرویس: اجتماع
  • کدخبر: 16255
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=16255

حکومت محلی نیمروز در تلاش حل مشکلات کم آبی است

وی ادامه داد: آنچه در توان حکومت محلی نیمروز در رابطه با حل مشکلات حقابه و کم آبی دراین ولایت بوده اقدامات صورت گرفته و همواره تلاش شده تا مشکلات موجوده حل گردد.

محمد سمیع والی نیمروز در دیدار با علی احمد عثمانی وزیر انرژی و آب، در مورد تثبیت حقابه ۲۰ فیصدی ولایت نیمروز صحبت کرد.

وی ادامه داد: آنچه در توان حکومت محلی نیمروز در رابطه با حل مشکلات حقابه و کم آبی دراین ولایت بوده اقدامات صورت گرفته و همواره تلاش شده تا مشکلات موجوده حل گردد.

والی نیمروز اضافه کرد: مشکل نبود آب سراسری و تمام کشور را با مشکلاتی مواجه ساخته است و خوشبختانه در حوزه دریائی هلمند مقداری آب موجود است و فیصله صورت گرفت تا حقابه نیمروز بصورت دوامدار داده شود.

باز محمد ناصر رئیس شورای ولایتی نیمروز در مورد مشکلات کم آبی دراین ولا صحبت نموده و ابراز امیدواری نمود تا این مشکلات به زودی حل گردد.

حاجی ظاهر عرب به نمایندگی از دهاقین از حکومت محلی نیمروز بمنظور تلاش های شان در برطرف سازی و حل مشکلات آب تشکری نموده و خواهان توجه بیشتر مسئولین در زمینه گردید.

علی احمد عثمانی وزیر انرژی و آب در رابطه به اهمیت منابع آبی کشور و توجه جدی رهبری حکومت وحدت ملی در زمینه سرمایه گذاری برای مهار آب های کشور در حوزه غرب و سایر حوزه ها معلومات داده و از توزیع عادلانه آب بر اساس یک اصل پذیرفته شده یاد آور گردید.

این در حالیست که انجینیر محمد سمیع والی نیمروز، علی احمد عثمانی وزیر انرژی و آب، فریده حمیدی نماینده مردم نیمروز در پارلمان، بازمحمد ناصر رئیس و شماری از اعضای شورای ولایتی بمنظور حل مشکلات حقابه و کم آبی در ولایت نیمروز عازم ولایت هلمند گردیده و با مقامات محلی آنولا بحث و گفتگو نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *