• انتشار: ۹ حمل ۱۳۹۶
  • ساعت: ۴:۰۳ ب.ظ
  • سرویس: x تیتر دو
  • کدخبر: 1623
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=1623

جنگ میان مبارز و هوتک به قفس سازمان جهانی  AFCکشید

ولی هوتک حالا من “بازمحمد مبارز” به تاریخ ۳۰ حمل ۱۳۹۶ سال روان در داخل قفس سازمان جهانی AFC منتظرت هستم. با تمام آماده گی هایت بیا،

طی چند روز اخیر میان باز محمد مبارز و احمد ولی هوتک قهرمانان مسابقات آزاد افغانستان یا (فری‌فایت)، حرف‌هایی رد و بدل شد و سرانجام جنگ میان آن‌ها از قفس سازمان جهانی  AFCسر بیرون کشید.

احمد ولی هوتک روز گذشته با نشر پیامی در صفحه فیس‌بوکش، باز محمد مبارز را به مبارزه دعوت کرد. مبارز نیز از این دعوت سر باز نزد و تاریخ ۳۰ ماه حمل را روز مسابقه تعیین کرد.

دعوای فیس‌بوکی این دو ورزشکار قرار ذیل است:

احمد ولی هوتک: (چلنج میدهم به باز محمدمبارز! از ماست که بر ماست! چرا اینقدر کوچک اندیش باشیم؟ چرا اینقدر نژاد پرست و ملیت پرست باشیم؟ چرا فقط و فقط خدا پرست نباشیم؟ چرا دامن زننده مسائل قومی و سمتی باشیم؟ خلاصه کلام ما ورزشکار هستیم و چرا برخرد رکیک و غیر منطقی داشته باشیم؟ من بالای باز محمد مبارز اول منحیث یک مسلمان و افغان سپس منحیث یک ورزشکار افتخار میکردم ولی امروز در ریاست اولمپیک مبارز آنقدر سبک و ضعیف خودرا جلوه داد که اصلاً تصورش را هم نمیکردم. با چند تن از آواره و راه گیر ها یکجا راه من را گرفتند و خواستند که با من برخرد فزیکی کنند که اصلاً زیبنده یک ورزشکار مسلکی نیست. با این عمل خود نشان داد که هنوز هم خوی و خواص دوران بچگی اش که در بغلان مزاحم مردم میشد حق و ناحق با مردم ضعیف و بیچاره میجنگید و نام خودرا هم بدماش مانده بو است. بدماش اصلاً از کلمه بد معاش گرفته شده که به منی بد معاشرت میباشد و در هر واژه که صفت بد باشد نمیتوان آنرا خوب کرد. برخرد امروزه بازمحمد مبارز بسیار یک عمل ناشایسته، زشت و دور از اخلاق ورزشی بود. به من اصلاً مهم نبود و نیست که مربوط به کدام سمت و قوم میشود چون خودم از همین خاک و همین سرزمین هستم تمام اقوام کشورم نور دیده من هستند و لعنت میفرستم به تمام متعصبین. من فقط بنام یک ورزشکار شناسایی داشتم از وی اما پس از این عمل زشت اش فقط اورا منحیث یک ولگرد میشناسم. اگر واقعاً ورزشکار میبود با من در قفس MMA مقابل میشد نه مانند یک رهگیر با چندتا آواره یکجا. من هیچگاه نمیخواستم با یک افغان خود در رِنگ مقابل شوم اما عملکرد بازمحمد مرا مجبور ساخت که اورا به مقابله فراخواهم. من امروز به بازمحمد مبارز چیلنج میدهم که اگر جرات و شجاعت ایستادن در مقابل من را داری بیا که در رِنگ و یا قفس MMA با هم مقابل شویم. انتخاب مکان و زمان مسابقه را هم به شخص بازمحمد واگذار میکنم. فقط بیا و با من تک با تک در مقابل مردم و مطبعات مقابل شو. و من الله توفیق).

 

باز محمد مبارز نیز در پاسخ به این نوشته‌ی احمد ولی هوتک چنین نگاشته است: (چلنچ ولی هوتک قبول شد! سلام بر شما ولی هوتک: شب گذشته از طرف هوتک برایم چلنچ ارسال گردید. بعد از تحقیق تمام من رسما چلنچ شما را از دل جان قبول نمودم. و آماده هستم که با خودت مبارزه کنم، و بی رحمانه در حضور ملت غیور افغانستان شکست بدهمت. تا به خودت و همفکران و همقطارانت یک پند و ادب باشد که هیج وقت اینگونه بلند پروازی کلان کاری نکنید!!! از تک تک شما هموطنان نهایت عزیز گرامی تشکر و سپاسگزارم از اینکه شما سروران گرانقدر همواره از ابتدا تا به حال مرا تشویق و حمایت همه جانبه کردید، بدون شک مهربانی خداوند (ج) و حمایت شما باعث شده است، تا پیروزی های پی در پی نصیت افغانستان گردیده است. شما در جریان هستید از دو سال به اینطرف همواره در آدرس من چلنچ داده میشود. و دعوت به مبارزه میکنند و همچنان اینبار اول ولی هوتک نیست، چندمین بار است چنین حرکت را انجام میدهند. اما من در برابر شان همیشه گذشت و صبر کردیم، حتما هیج صدای خود را بلند نکردیم همه حرکات منفی شان را نادیده گرفتیم، به دلیل های مختلف صبر حوصله کردیم، که شاید همه چیز را درک بکنند. از این فکر طفلانه شان کنار بیایند، اما روز تا روز بدتر شده رفته نه بهتر !!!شما شاهد هستید که مسابقه در ماه چهارم مارچ در مسکو داشتم، همین اشخاص و همین تیم مداخله غیر مسولانه کردند، مسابقه مرا بر هم زدند که باعث ناراحتی همه هموطنان عزیز ما شد. همچنان شما شاهد هستید که شب گذشته ولی هوتک در برگه فیسبوک خویش مرا چلنچ داده و دعوت به مبارزه کرده است. حالا صبر حوصله من به پایان رسیده، و مرا مجبور ساختند که چلنچ شان را قبول کنم و به یاری پروردگار عالم برای شان یکبار دیگر ثابت بکنم که مبارزه کردن با مبارز واقعی یک اشتباه بزرگ در زنده گی شان بوده است. با وجودیکه از لحاظ موقف ریکورت من با ولی خیلی تفاوت داریم چون من ۱۳ مسابقه رسمی در بزرگترین سایت جهانی MMA شیرداک ثبت دارم. و سازمان های بزرگ جهانی در کشورهای مختلف فایت کردیم اما ولی هوتک تنها در هندوستان مسکو فایت کرده است. که در هند پشت صحنه فایت نموده است. مسابقه رسمی روی صحنه سازمان SFL نبوده در مجموع هوتک ۵ مسابقه در ریکورت خویش ثبت دارد و بس!!! ولی هوتک حالا من “بازمحمد مبارز” به تاریخ ۳۰ حمل ۱۳۹۶ سال روان در داخل قفس سازمان جهانی AFC منتظرت هستم. با تمام آماده گی هایت بیا، در حضور این ملت شرافت مند مبارزه کنیم. تا فایتر واقعی و قهرمان این سرزمین معلوم شود. حکمیت مرکزی این مسابقه را یکی از حکم های بین اللملی بکی از کشور های خارجی به دوش میداشته باشد. همچنان مقدار پول این مسابقه “یک لک دالر” آمریکایی از طرف من گذاشته میشود و یک لک دالر امریکایی از طرف خودت گذاشته شود. همچنان یک کمربند سازمان AFC به نام کمربند قهرمانی افغانستان گذاشته میشود. هر کسی برنده مسابقه شناخته شد این دولک دالر$ امریکایی و کمربند را از آن خود میکنه. مکان جمنازیوم سه هزار نفری ریاست عمومی تربیت بدنی و ورزش. این مسابقه نیز از طریق یکی از شبکه های بزرگ جهانی بشکل زنده نشر خواهد شد. نوت – هوتک – فکرت باشد وقتیکه طرف مسابقه میاید تهعد خط، شصت مور و امضا فامیل پدر مادر، برادر، وکیل گذر، منطقه، ملا مسجد وکیل پارلمان تان را با خود داشته باشید که ضرورت است. من وعده میکنم وقتیکه برنده شدم پول که از این مسابقه به دست میاورم به زخمیان نیروهای امنیتی و خانواده های فقیر بیچاره کمک میکنم).

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *