• انتشار: ۸ حمل ۱۳۹۷
  • ساعت: ۱:۲۵ ب.ظ
  • سرویس: امنیتی
  • کدخبر: 14839
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=14839

تلفات سنگین تروریستان در ولسوالی بالا بلوک فراه

۲۶ تروریست در نتیجه عملیات های تعرضی، عملیات های قطعات کوماندو وضربات هوایی نیروهای دفاعی وامنیتی کشور، در جریان یک شبانه روز گذشته کشته شدند.

۲۶ تروریست در نتیجه عملیات های تعرضی، عملیات های قطعات کوماندو وضربات هوایی نیروهای دفاعی وامنیتی کشور، در جریان یک شبانه روز گذشته کشته شدند.

محمد رادمنش، معاون سخنگوی وزارت دفاع ملی می گوید که از این شمار ۱۲ تروریست در ولسوالی های خاک سفید، بالابلوک ومرکز ولایت فراه، ۶ تروریست در ترینکوت مرکز ولایت ارزگان، ۴ تروریست در ولسوالی گرشک هلمند، ۳ تروریست در ولسوالی پشتونکوت فاریاب و یک تروریست در ولسوالی مقر غزنی کشته شدند.

افزون بر کشته شدن ۲۶ تروریست، ۲۰ تروریست دیگر در نتیجه این عملیات ها زخم برداشته و ۱۹ تن به شمول ۱۷ فرد مشکوک بازداشت شده اند.

در همین حال تیم های انجنیری اردوی ملی در جریان یک شبانه روز گذشته ۳۸ حلقه ماین را که از سوی تروریستان در شماری از مناطق جاسازی شده بود، کشف وخنثی کرده اند.

رادمنش گفت که ۱۱ عملیات تعرضی از سوی نیروهای دفاعی وامنیتی کشور هم اکنون در ۱۰ ولایت جریان دارد، قطعات کوماندو ۶۹ عملیات هجومی را در ۲۴ ساعت گذشته در شماری از ولایت راه اندازی کرده اند و۶ ضربه هوایی نیز به هدف ازبین بردن مخفیگاه های تروریستان اجرا شده است.

معاون سخنگوی وزارت دفاع ملی عملیات ها در ولایت های ننگرهار، پکتیا، ارزگان، فراه، بادغیس، فاریاب، بغلان بدخشان وهلمند را پردست آورد دانست وگفت که این عملیات ها با موفقیت جریان دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *