• انتشار: ۱۴ حوت ۱۳۹۶
  • ساعت: ۳:۲۲ ب.ظ
  • سرویس: امنیتی
  • کدخبر: 13446
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=13446

تلفات سنگین تروریستان، در ولایت های فراه و پکتیکا

سخنگوی وزارت دفاع ملی روز دوشنبه در یک کنفرانس خبری گفت ۹ عملیات تعرضی از سوی نیروهای دفاعی و امنیتی کشور هم اکنون در ۸ ولایت جریان دارد.

سخنگوی وزارت دفاع ملی روز دوشنبه در یک کنفرانس خبری گفت ۹ عملیات تعرضی از سوی نیروهای دفاعی و امنیتی کشور هم اکنون در ۸ ولایت جریان دارد.

وی افزود که قطعات کوماندو نیز ۶۵ عملیات تهاجمی را در یکشبانه روز گذشته در شماری از ولایت ها راه اندازی کرده اند وافزون بر این ۱۳ ضربه هوایی به هدف از بین بردن مخفیگاه های تروریستان اجرا شده است.

درنتیجه این عملیات ۸ تروریست در ولسوالی بالا بلوک فراه، ۸ تروریست به شمول چهار تبعه پاکستانی در ولسوالیهای دند پتان پکتیا و برمل پکتیکا، ۷ تروریست در ولسوالی های اچین ننگرهار و وته پور کنر، ۳ تروریست در ولسوالی های ارغنداب وشاه جوی زابل، ۳ تروریست در ولسوالی بالا مرغاب بادغیس، و۲ تروریست در ولسوالی امام صاحب ولایت کندز کشته شدند.

افزون بر کشته شدن ۳۱ تروریست، ۱۷ تن دیگر در این عملیات ها زخم برداشته و ۲ فرد مشکوک بازداشت شده اند.

وزیری همچنان گفت که تیم های انجنیری اردوی ملی، ۴۸ حلقه ماین را که تروریستان در شماری از مناطق جاسازی کرده بودند، کشف وخنثی کرده اند.
سخنگوی وزارت دفاع ملی وضعیت عملیات ها در ولایت های ننگرهار، لغمان، غزنی، کندهار، تخار، فاریاب، نیمروز وهلمند را موفقیت آمیز وپردست آورد دانست وگفت که نیروهای دفاعی وامنیتی کشور در هرشرایط در برابر تروریستان مبارزه کرده وآنان را سرکوب می نمایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *