• انتشار: ۲۶ ثور ۱۳۹۷
  • ساعت: ۴:۲۰ ب.ظ
  • سرویس: سیاسی
  • کدخبر: 17543
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=17543

تعطیلات بی دلیل مجلس نمایندگان!

در حالی که افغانستان هم اکنون با مشکلات فراوان امنیتی، سیاسی و اجتماعی دست و پنجه نرم می کند، مجلس نمایندگان امروز را به دلایل نامعلوم بدون نشست و آجندا سپری کرد.

ولسی جرگه

در حالی که افغانستان هم اکنون با مشکلات فراوان امنیتی، سیاسی و اجتماعی دست و پنجه نرم می کند، مجلس نمایندگان امروز را به دلیل نامعلوم بدون نشست و آجندا سپری کرد.

در این روز تعداد انگشت شماری از نمایندگان در دهلیز مجلس به چشم می‌خوردند.

نمایندگان حاضر می گویند که با در نظرداشت وضعیت امنیتی جاری و افزایش حملات مخالفین مسلح در ولایت‌های شمال و جنوب غرب افغانستان نیاز بود تا هیئت اداری نشست برگذار می‌کرد و در این رابطه بحث می‌شد.

عزیزه جلیس و رمضان بشردوست دو تن از اعضای این جرگه گفتند که اکثر وکلا تصمیم داشتند تا روی وضعیت امنیتی جاری بحث کنند اما این‌که مجلس امروز نشست نداشت به گفته آنان یک عمل غیر قانونی است.

رمضان بشردوست گفت: “مردم هروز در گلیم غم می‌نیشینند تمامی مناطق افغانستان در خون غرق است و من مطمین هستم که نماینده‌های شان در خانه‌های خود مصروف ساعت‌تیری هستند مسئول اصلی این همه خونریزی‌ها ولسی جرگه است چون همین وکلا این‌ها را وزیر ساخته‌اند سند مهم را که ما باید ارائه می‌کردیم می‌بینیم که دروازه ولسی جرگه بسته‌است.”

این را هم بخوانید:  نمایندگان طالبان برای گفتگوهای صلح به پاکستان می روند

این در حالیست که گروه طالبان در ساعات اخیر شب سه‌شنبه به شهر فراه حمله کردند و بر اساس گزارش‌ها در این حمله بخش‌های از این شهر برای چند ساعت به دست این گروه سقوط کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *