• انتشار: ۲ ثور ۱۳۹۷
  • ساعت: ۱۱:۳۹ ق.ظ
  • سرویس: شبکه های اجتماعی
  • کدخبر: 16387
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=16387

تصاویر ویرانگر از محل فاجعه

سه روز قبل ویس احمد برمک، وزیر داخله در جریان سفر اش در قندهار، از مردم خواست که با اطمنان خاطر به مراکز ثبت‌نام رای‌دهندگان بروند و امنیت شان تامین است.

همین دیشب معاون ستاد ارتش در بخش هوایی اطمینان دروغین تامین امنیت انتخابات در “تول افغانستان” را جار زد.

سه روز قبل ویس احمد برمک، وزیر داخله در جریان سفر اش در قندهار، از مردم خواست که با اطمنان خاطر به مراکز ثبت‌نام رای‌دهندگان بروند و امنیت شان تامین است.

 

دیشب، مطلبی در مورد دروغ‌پردازی های شرم آور مقامات امنیتی مطلبی نوشتم و ویدیوی از خبرهای طلوع نیوز را منتشر کردم. ساعتی بعد از نشر اش، دوست و آقای از درون حکومت زنگ زد و ازم خواست آن مطلب را بردارم و مرا متهم به سیاه نمایی و سیاه نگری در مورد برنامه‌های حکومت در قبال انتخابات کرد. با هم گپ زدیم و در نهایت برایش گفتم، حداقل انتظارم از شما و سایر سپیدار نشین ها این است که چشم بسته با برنامه‌هایی اشرف غنی همنوا نشوید. با ناراحتی تلیفون را قطع کردیم.

حالا، انتظار من از نهادهای امنیتی و مسوولین نهادهای امنیتی که به خودشان حداقل احترام را قایل اند، این است که حداقل در مورد تهدیدهای بلند امنیتی که انتخابات با آن مواجه است، به مردم دروغ نگویید.

ویس احمد برمک حالا به بازماندگان کشته شده‌ها و زخمی های حمله امروز در غرب کابل، چه پاسخ دارد که در قندهار بلوف زد و دروغ گفت و از مردم خواست با اطمنان خاطر به روند ثبت‌نام رای‌دهندگان بپیوندید.

امنیت با دروغ‌پردازی تامین نمی‌شود. کمی شرف و شعور داشته باشد آقایان امنیت!

نگارنده: آصف آشنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *