• انتشار: ۲۷ حوت ۱۳۹۶
  • ساعت: ۷:۲۳ ق.ظ
  • سرویس: امنیتی
  • کدخبر: 14417
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=14417

تروریستان داعشی در ننگرهار به جان هم افتادند

مقامات امنیتی در ننگرهار اعلام کردند که در نتیجه درگیری بین جنگجویان گروه تروریستی داعش در ولایت «ننگرهار» چندین داعشی کشته شدند.

مقامات امنیتی در ننگرهار اعلام کردند که در نتیجه درگیری بین جنگجویان گروه تروریستی داعش در ولایت «ننگرهار» چندین داعشی کشته شدند.

دفتر مطبوعاتی والی ننگرهار اعلام کرد که درگیری بین جنگجویان گروه تروریستی داعش در این ولایت بیش از ۶ کشته و دو زخمی برجا گذاشت.

مقامات امنیتی در ننگرهار نیز ضمن تائید این حادثه تصریح کردند که درگیری بین جنگجویان داعشی در ولسوالی «نازیان» این ولایت به وقوع پیوسته است.

ولسوالی «اچین» در ولایت ننگرهار مرکز داعش در شرق افغانستان محسوب می‌شود، اما فعالیت این گروه تروریستی از این ولسوالی به سایر مناطق دراین ولایت گسترش یافته است.

با وجود عملیات‌های مداوم نیرو‌های امنیتی و درگیری داعش و طالبان، اما افراد وابسته به گروه تروریستی داعش فعالیت خودشان را در برخی از ولسوالی‌های ننگرهار گسترش داده‌اند.

برخی از نمایندگان پارلمان و مقامات افغان، نظامیان امریکایی را به حمایت از گروه تروریستی داعش در شرق این کشور متهم می‌کنند.

این را هم بخوانید:  حمله انتحاری به اتوبوس نیروهای سپاه ایران

پیش از این نیز طالبان بار‌ها به مواضع داعش در ولسوالی‌های اچین، بتی‌کوت، پیچراگام و چپرهار حمله کردند و مانع گسترش نفوذ این گروه تروریستی در شرق افغانستان شدند.

گفته می‌شود که بمباران طالبان توسط نیرو‌های امریکایی در جنگ با داعش سبب پیشروی گروه تروریستی داعش در بخش‌هایی از ولایت ننگرهار شده و بار‌ها نگرانی برخی از نمایندگان افغان را نیز برانگیخته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *