• انتشار: ۱۰ حمل ۱۳۹۶
  • ساعت: ۱:۱۳ ب.ظ
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 1641
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=1641
جلال مهجور

برای حفظ دامن وکلای پاک و عفیف باید کاری کرد:

به احتمال قریب به یقین در میان این وکلا تعدادی انگشت شماری هستند که تاحال شرف شان را به هیچ قیمتی نه فروخته و دامن خود را آلوده نکرده اند

دو چیز در افغانستان که هیچ ربطی بهم ندارد کاملا استثنا به نظر میرسد، یکی اینکه هواپیما خطوط هوایی افغانستان قبل از ساعت پرواز، پرواز میکند! مسئولین مربوطه در مقابل انتقاد مسافرین با لحن بسیار عادی میگوید: خب طیاره مسافرش تکمیل شد، پر شد دو ساعت پیش رفت، اینگونه پاسخ و جواب باعث ناراحتی و خندیدن مسافر می‌شود. لااقل من تاحال نشنیده ام که در کشور دیگری هواپیما قبل از ساعت پرواز،  پرواز کرده باشد، البته تاخیر پرواز در همه جا یک امر معمول و عادی است. دو اینکه تا حال نشنیده ام که وکلای پارلمان کشور دیگری متهم به فاحشه گری و تن فروشی شده باشند، البته سایر اتهامات برای اعضای سایر پارلمان ها نیز یک امر معمولی است، اما تن فروشی وکلا چیزی دیگریست، که اصلا جای خندیدن نیست باید شرمید و گریست!!!

به احتمال قریب به یقین در میان این وکلا تعدادی انگشت شماری هستند که تاحال شرف شان را به هیچ قیمتی نه فروخته و دامن خود را آلوده نکرده اند از آنجایکه این عمل  (تن فروشی ) ساری است لذا برای حفظ دامن وکلای پاک دامن و عفیف باید کاری کرد که مبادا آنان نیز آلوده گردد، فوری ترین کاری که به نظر میرسد اینست که باید به روند شوم  پروژه ی فاحشه گری و تن فروشی در سطح وکلای پارلمان جمهوری اسلامی افغانستان نقطه ی پایان گذاشته شود،  چگونه؟ اینگونه: اول وکلای تن فروش افشا گردد در صورت عدم افشا این اتهام (فاحشه گری و تن فروشی ) بسیار سنگین متوجه دامن تمام وکلای محترم و محترمه خواهد بود کسانیکه چنین ادعا و اتهامی را مطرح کرده اند برای حفظ و نشان دادن صداقت انسانی شان باید وکلای تن فروش را افشا کنند. دوم: در غیر آن وکلای پاک و عفیف که دامن شان تا کنون از گزند هر نامحرمی مصئون مانده باید علیه کسانی که چنین اتهامی را مطرح کرده و جار زده اند، شکایت کنند،  زیرا تا زمانیکه وکلای تن فروش مشخص نگردد و افشا نشود این اتهام متوجه تمام وکلا خواهد بود، موکلین در هنگام دید و بازدید و دیدارهای معمولی، احتمالا دچار مشکلات روحی و روانی  قرار بگیرند و آن حالت معمولی و عادی قبلی را نخواهند داشت!

جلال مهجور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *