• انتشار: ۳۰ حمل ۱۳۹۶
  • ساعت: ۱:۵۵ ب.ظ
  • سرویس: x تیتر یک
  • کدخبر: 2263
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=2263
احمدولی مسعود:

برادرم تاوان اشتباه خود را می‌پردازد

رئیس بنیاد شهید مسعود گفت: «احمد ضیا مسعود تاوان اشتباه یک جا شدنش را با تیم اشرف غنی را می‌پردازد درحالی که ما هشدار داده بودیم برایش که با این تیم یک جا نشود و امیدوار هستیم که آینده طوری باشد که وضعیت حکومت و کشور توانایی همپذیری را داشته باشد.»

احمد ولی مسعود گفت که برادرش احمد ضیا مسعود تاوان اشتباه خود را می‌پردازد و رئیس جمهور در یک تصمیم شتاب زده وی را از مقامش برکنار کرده است.

آقای مسعود می‌گوید که چندین بار به ضیا مسعود هشدار داده بود که با تیم آقای غنی یک جا نشود، زیرا این تیم هیچ اراده‌ای برای یک جا شدن تمامی جریان‌ها ندارد.

با این حال آقای مسعود می‌افزاید که سیاست حکومت طوری به پیش می‌رود که تفکر ملی و همپذیری وجود ندارد و این کار برای آینده کشور خطر ناک است.

احمد ولی مسعود افزود: «در سیاست حکومت، تفکر ملی حاکم نیست و سیاست دولت یک سیاست ملی نیست که این کار برای آینده کشور خطر ناک بوده می‌تواند.»

مسعود تأکید کرد که کشور در وضیعت دشواری قرار دارد و کشیدگی میان جریان‌ها و احزاب مردم را مأیوس ساخته و اگر این چالش‌ها از میان برداشته نشود، سرنوشت مردم به آینده‌ای تاریک نزدیکتر خواهد شد..

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *