• انتشار: ۱۸ جوزا ۱۳۹۷
  • ساعت: ۷:۵۸ ب.ظ
  • سرویس: سیاسی
  • کدخبر: 18348
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=18348

باشندگان کابل: جنایات اسراییل علیه فلسطینیان پایان یابد

باشندگان کابل بیان داشتند که فلسطین و قدس جزء شعائر دینی اسلام است و آزادی بیت المقدس وجوب دینی هر مسلمان است و افسوس که تعدادی از حاکمان خودفروخته و مزدور مسلمان از غرب پیروی می کنند و به همین دلیل امریکا پس از ۷۰ سال جرئت پیدا کرد تا سفارت خود را به شهر قدس انتقال دهد.

شماری از باشندگان کابل به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس، با برگزاری یک گردهمایی، ضمن اعلام حمایت‌ از مردم فلسطین، پرچم اسرائیل را به آتش کشیدند.

این باشندگان، جنایات اسرائیل علیه فلسطینیان و انتقال سفارت امریکا از تل‌آویو به بیت‌المقدس را محکوم کردند.

آنان با سر دادن شعارهایی علیه اسرائیل و امریکا، خواهان پایان جنایت علیه مردم مسلمان فلسطین شدند و پرچم اسرائیل را به آتش کشیدند.

آن ها تاکید کردند که آتش زدن پرچم اسرائیل به هدف اعلام انزجار از جنایات رژیم کودک کش اسراییلی و حمایت از مردم بی دفاع فلسطین می‌باشد.

آنان بیان داشتند تسلط اسرائیل بر فلسطین و اهانت به اماکن دینی و مقدسات مسلمانان در بیت المقدس قابل پذیرش نیست و به همین جهت امروز پرچم اسرائیل به آتش کشیده شد.

آنان بیان داشتند که فلسطین و قدس جزء شعائر دینی اسلام است و آزادی بیت المقدس وجوب دینی هر مسلمان است و افسوس که تعدادی از حاکمان خودفروخته و مزدور مسلمان از غرب پیروی می کنند و به همین دلیل امریکا پس از ۷۰ سال جرئت پیدا کرد تا سفارت خود را به شهر قدس انتقال دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *