• انتشار: ۲۰ جوزا ۱۳۹۶
  • ساعت: ۱:۱۲ ب.ظ
  • سرویس: x تیتر یک
  • کدخبر: 3654
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=3654

ایجاد پایگاه جدید داعش در ولایت غور

گروه تروریستی داعش یک پایگاه آموزشی را در ولایت غور ایجاد کرده و پولیس این ولایت نیز راه اندازی این پایگاه آموزشی را تائید کرده است.

گروه تروریستی داعش یک پایگاه آموزشی را در ولایت غور ایجاد کرده و پولیس این ولایت نیز راه اندازی این پایگاه آموزشی را تائید کرده است.

منابع خبری افغانستان روز شنبه گزارش دادند که پولیس غور تصاویر و ویدئوی منتشر شده از این مرکز آموزشی را مورد تائید قرار داده است.

به نقل از طلوع نیوز، پولیس ولایت غور تایید کرده که تصاویر منتشر شده مربوط به پایگاهی در غور می باشد که گروه تروریستی داعش به تازگی در این منطقه ایجاد کرده و به نوجوانان و جوانان، عملیات تروریستی را آموزش می دهد.

براساس این گزارش داعش در این مرکز که در شمال شهر «فیروز کوه» مرکز غور واقع شده، بیش از ۱۰۰ تن در حال آموزش نشان داده می شوند.

عزیز یکی از نمایندگان ولایت قندوز در مجلس نمایندگان افغانستان نیز روز شنبه در نشست علنی مجلس نسبت به رشد سریع داعش در ولایت غور هشدار داد و از دولت خواست که برای نابودی این گروه در ولایت غور تلاش کند.

پیش از این مرکز اصلی گروه تروریستی داعش در ولایت ننگرهار در شرق افغانستان اعلام شده بود اما در حال حاضر این گروه در ولایات بدخشان، غور، زابل، ارزگان، جوزجان، کنر و برخی ولایت های دیگر حضور یافته اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *