• انتشار: ۸ دلو ۱۳۹۶
  • ساعت: ۱۰:۰۶ ق.ظ
  • سرویس: تیتر 2
  • کدخبر: 11419
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=11419

اگر به جای رییس جمهور بودم، سردمداران کشفی و امنیتی را به دار می زدم

آقای نور می‎گوید که اگر به جای رییس جمهور می بود، پس از چنین حمله ها تمامی سردمداران نهادهای امنیتی و استخباراتی را «حلق آویز» می کرد.

آقای نور می‎گوید که اگر به جای رییس جمهور می بود، پس از چنین حمله ها تمامی سردمداران نهادهای امنیتی و استخباراتی را «حلق آویز» می کرد.

عطامحمد نور، والی بلخ، در واکنش به حملۀ انتحاری در نزدیک شفاخانه جمهوریت و ساختمان پیشین وزارت امور داخله، حکومت وحدت ملی را در تأمین امنیت مردم ناکام می داند.

آقای نور می‎گوید که اگر به جای رییس جمهور می بود، پس از چنین حمله ها تمامی سردمداران نهادهای امنیتی و استخباراتی را «حلق آویز» می کرد: «اگر مدیریت می بود و اگر من به جای رییس جمهور می بودم؛ این سردمداران کشفی و امنیتی را به دار می زدم؛ به والله که به دار می زدم.»

آقای نور که ساعاتی پس از حمله مرگ بار در نزدیک ساختمان پیشین وزارت امور داخله در شهر مزار شریف سخنرانی می کرد، خواهان به دادگاه کشانده شدن تمامی مدیران درجه یک نهاد های امنیتی شد.

این را هم بخوانید:  سی سالگی خروج قشون سرخ از افغانستان و زمزمه یک خروج دیگر

وی همچنان در این سخنرانی اش، شورای امنیت ملی و ریاست امنیت ملی را به حیف و میل پول های «اپراتیفی» متهم ساخت: «چرا این چهره های تکراری خسته کن، مهره های شطرنجی که گاهی به یک جای می چینند و گاهی به جای دیگر؛ این ها باید محکمه شوند، به لحاظ خدا! اگر محکمه نمی شوند، یعنی چرا؟ چقدر بی کفایتی؟»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *