• انتشار: ۲۳ جوزا ۱۳۹۶
  • ساعت: ۵:۵۵ ب.ظ
  • سرویس: x تیتر دو
  • کدخبر: 3810
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=3810

امرالله صالح استعفا داد

امرالله صالح وزیر دولت در امور اصلاحات سکتور امنیتی و رییس بورد عالی نظارت برتعینات افسران ارشد قوای دفاعی و امنیتی از سمت اش کناره گیری کرد.

امرالله صالح وزیر دولت در امور اصلاحات سکتور امنیتی و رییس بورد عالی نظارت برتعینات افسران ارشد قوای دفاعی و امنیتی از سمت اش کناره گیری کرد.

وی در صفحه فیس بوکش چنین نگاشته است:

حضور جلالتماب محترم محمد اشرف غنی رییس جمهور و جلالتماب محترم دوکتور عبدالله عبدالله رییس اجراییه !

سلام و درود خدمت تان

من از سمت وزیر دولت در امور اصلاحات سکتور امنیتی و رییس بورد عالی نظارت برتعینات افسران ارشد قوای دفاعی و امنیتی خودم را مستعفی میدانم. برای اعضای بورد عالی نظارت و دیگر مقاماتی که درین مدت با من همکاری کردند موفقیت آرزو دارم . از خداوند متعال استدعا می نمایم که برای تمام نیرو های شجاع و باعزت کشور مان که در سنگر های دفاع از عزت و نوامیس ملی خدمت می نمایند پیروزی های بیشتر نصیب گرداند تا باشد مردم مظلوم و درد دیده ای ما را از شر این هراس افگنان مزدور رها سازند. برای رهبری دولت در امر آوردن اصلاحات عمیق و با مفهوم در بخش امنیتی و دفاعی ارزوی جدیت و موفقیت بیشتر دارم.

با احترام

امرالله صالح

میدانم سوالات زیادی در اذهان شما ایجاد خواهد شد. با مدنظرداشت حرمت به اسرار امنیتی و مصلحت های مهم ملی تلاش خواهم کرد که دلایل و عوامل این تصمیم خویش را بزودی در خدمت تان توضیح دهم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *