• انتشار: ۹ حوت ۱۳۹۵
  • ساعت: ۱۰:۱۳ ق.ظ
  • سرویس: x تیتر یک
  • کدخبر: 1301
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=1301

افغانستان برای هیچ کشوری خطر نیست

از (نهم حوت) نود و هشتمین سالروز روز نیروهای امنیتی و دفاعی ملی با حضور محمد اشرف غنی رییس جمهور کشور در فرماندهی هوایی افغانستان بزرگداشت به عمل آمد.

از (نهم حوت) نود و هشتمین سالروز روز نیروهای امنیتی و دفاعی ملی با حضور محمد اشرف غنی رییس جمهور کشور در فرماندهی هوایی افغانستان بزرگداشت به عمل آمد.

رییس جمهور در این مراسم خطاب به نیروهای امنیتی گفت: «امروز روزی است که ملت افغانستان از قوای امنیتی و دفاعی خود سپاسگذاری می کنند. خاک شما مستقل است و هزار سال دیگر باقی خواهد ماند. شما نشان دادید که مردم افغانستان خاک خود را دوست دارند و امنیت مردم را می‌گیرید».

وی افزود: مردم افغانستان از کارنامه‌ای که قوای هوایی کشور طی سال‌های اخیر داشته است، استقبال خواهند کرد.

رییس جمهور گفت: مولوی سلام با دار و دسته اش دیروز در قندوز از برکت نیروهای امنیتی افغان محو شد و‌ دیگر این دسته جنایتکار برای مردم قندوز و ولایات شمالی تهدید نیستند.

محمد اشرف غنی رییس جمهور کشور اظهار کرد: دیروز چندین تُن مواد مخدر را آتش زدید، مافیایی که امروز به نام‌های مختلف می خواهد افغانستان را ناآرام بسازد، از برکت ضربت نیروهای امنیتی در گریز است.

وی خطاب به نیروهای امنیتی و دفاعی کشور گفت: هر کدام شما امروز نشانه اراده ملی هستید، اراده مملکتی که دیگر نمی‌خواهد در بحران زندگی کند و می خواهد به ثبات و رفاع دست یابد.

رییس جمهور خاطر نشان ساخت: افغانستان برای هیچ کشوری خطر نیست، اما کسانی که فکر کنند وطن را به میدان جنگ مبدل می کنند، آرزوی شوم شان را به گور خواهند برد.

وی همچنین اطمینان داد که از صدمین سالروز قوای هوایی افغانستان در قصر دارالامان تجلیل خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *