• انتشار: ۵ قوس ۱۳۹۶
  • ساعت: ۱۰:۵۳ ق.ظ
  • سرویس: تیتر 1
  • کدخبر: 10021
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=10021

افسار داعش در دستان کیست؟

«من رسمأ این جا می گویم که معصوم استانکزی، مسؤول پروژۀ داعش است و اکرم اخپلواک بچه آی اس آی پاکستان، مسؤول امضای خط دیورند است.»

لالی حمیدزی، عضو مجلس نماینده گان، معصوم استانکزی، رییس امنیت ملی را متهم به حمایت از داعش در افغانستان ساخت و به صورت واضح گفت که آقای ستانکزی «مسؤول پروژۀ داعش» است.

همزمان با این، این عضو مجلس نماینده گان، اکرم خپلواک، مشاور ارشد رییس جمهور در امور سیاسی را نیز به دست داشتن با سازمان استخبارات نظامی پاکستان، متهم کرد.

آقای حمیدزی در این باره گفت: «من رسمأ این جا می گویم که معصوم استانکزی، مسؤول پروژۀ داعش است و اکرم اخپلواک بچه آی اس آی پاکستان، مسؤول امضای خط دیورند است.»

پیش از این، همایون همایون، معاون نخست مجلس نماینده گان در یک نامۀ رسمی به مشاور امنیت ملی، گفته است که در مهمان خانۀ معصوم ستانکزی، مردان مشکوک که در برابر منافع ملی کار می کنند، حضور دارند.

در این نامه معاون اول مجلس از رییس جمهور به مشاور شورای امنیت ملی شکایت کرده است.

همایون همایون در این باره می گوید: «دو بار من اشخاص و افرادی را در دروازه های شان دیده ام که آنان برآمدند؛ اشخاصی هستند که نام های شان بسیار مشهور هستند و در برهم زدن امنیت، همه رسانه ها در بارۀ شان می گویند.»

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *