• انتشار: ۲ میزان ۱۳۹۶
  • ساعت: ۵:۲۳ ق.ظ
  • سرویس: x تیتر دو
  • کدخبر: 8068
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=8068

از بیوه های شهدای ارتش، در بدل پرداخت تقاعدی شوهران شان استفاده جنسی می شود!

از بیوه های سربازان و افسرانی که در راه دفاع از وطن جان داده اند در بدل پرداخت تقاعدی شوهران شان استفاده جنسی می نمایند!

از بیوه های سربازان و افسرانی که در راه دفاع از وطن جان داده اند در بدل پرداخت تقاعدی شوهران شان استفاده جنسی می نمایند!

فکر نکنم که در میان زور مندان افغانستان ، اندک چیزی بنام شرف ، وجدان و حیثیت چیزی باقی مانده باشد ، از اینکه از این ها به نام انسان یاد کنیم بگذریم نام حیوان را هم بالای آن ها خطا است، چون هیج حیوان درنده مانند این ها نیستند، به هم نوعان خود رحم دارند، این ها نان سربازان و افسران را دزدی می کردند، پول دریشی و لباس آن ها را مکمل چور و چپاول می کردند، در بدل خون آن ها برای خود قصر ها ساختند و اکنون بالای ناموس هم کیشان و هم مسلکان خود تجاوز جنسی می کنند.

چه درد آور و چه شرم آور است که کسی هم به داد آن ها نمی رسد، اینبار گزارش ( سیگار ) اداره تفتیش ایالات متحده آمریکا گزارشی را به نشر رسانیده است که آتش به جان انسان می زند و حتی انسان را از انسان بودن پشیمان می کند ، و آن اینکه بیوه های سربازان و افسران شهید شده مجبور می گردند تا در بدل بدست آوردن پول تقاعدی شوهران شان باید تن خود را در خدمت زور مندان قرار دهند ، نفرین به این وجدان های کثیف و شاید نفرین هم کم باشد من دگر جمله را نیافتم که نثار آن ها کنم .

نویسنده: حسن علی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *