• انتشار: ۷ میزان ۱۳۹۷
  • ساعت: ۱۲:۱۳ ب.ظ
  • سرویس: اجتماع
  • کدخبر: 21316
  • لینک کوتاه: http://www.barchinews.com/?p=21316

اختصاص ۱۰۰ میلیون افغانی برای غزنی از جانب رییس جمهور

رییس جمهور غنی از اختصاص صد میلیون افغانی برای غزنی خبر داد و از مردم آن ولایت خواست تا در هماهنگی با والی و مسوولین محلی در قسمت مصرف موثر این بودجه، به توافق برسند.

به گزارش برچی نیوز، رییس جمهور غنی از اختصاص صد میلیون افغانی برای غزنی خیر داد و از مردم آن ولایت خواست تا در هماهنگی با والی و مسوولین محلی در قسمت مصرف موثر این بودجه، به توافق برسند.

محمداشرف غنی، رئیس‌جمهور کشور روز گذشته با اقشار مختلف ولایت غزنی دیدار کرد.

رئیس جمهور تاکید داشت که دشمنان فکر کرده بودند پایتخت فرهنگی را سقوط می دهند، اما به همت قوای امنیتی و دفاعی ما موفق به این کار نشدند و قوای مسلح ما نگذاشتند که غاصبین به پلان شوم خود دست یابند.

وی افزود: من و بانوی اول کشور بخاطر بررسی مشکلات اقشار مختلف حضور یافتیم تا موضوع امنیت و چالش های موجود را از زبان مردم به شمول زنان، استماع نموده و راه حل به آن جستجو نماییم.

غنی از آنان خواست تا هر ماه به نمایندگی مردم یک تن گزارش پیشرفت کارها را درولایت غزنی از طریق ویدیو کنفرانس مستقیم با وی شریک سازند و تأکید ورزید که موضوع امنیت جانی و مالی شهروندان غزنی در اولویت ما قرار دارد.

وهمچنین خاطر نشان کرد که صد میلیون افغانی برای ولایت غزنی اختصاص یافته است و از مردم آن ولایت خواست تا در هماهنگی با والی و مسوولین محلی در قسمت مصرف موثر این بودجه، به توافق برسند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *